איך מנקים פוטובלוק?

מקרה שאירע לשכנה שלנו במהלך ניקיון לחג הפסח, גרם לנו להבין כי יש מי שלא יודעים איך מנקים מוצרים בסיסיים. עובדה זו הביאה אותנו להוציא סדרת מדריכים שתעלה את המודעות בנושא ותציג בכל פעם איך מנקים פריט אחר.

במדריכים הקודמים הצגנו בפניכם את האופן הנכון לניקיון של שיש, מסכי מחשב ושידות של תינוקות. הפעם, נציג בפניכם איך מנקים את הפוטובלוק שהפך להיות חלק בלתי נפרד מבתים רבים.

 

רגע, מה זה בכלל פוטובלוק?

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שרבים יודעים מה זה פוטובלוק, אבל מספיק שיש קורא אחד שלא מכיר במוצר והדבר עשוי להוביל לבעיה. לכן, נציג בפניכם בקצרה בפסקה זו את הפוטובלוק (אם אתם מכירים בפריט המוכר, תוכלו פשוט לדלג אל הפסקה הבאה).

פוטובלוק, כשמו כן הוא, זה בלוק שמודפסת עליו תמונה. הפוטובלוק מונח בבתים רבים על גבי משטחים שונים כמו שולחנות קפה, שידות ומדפים. רגע לפני שנציג בפניכם את שלבי הניקיון של הפוטובלוק, כדאי שתדעו שבחרנו להתמקד בפריט חיוני זה בגלל שקיבלנו פניות מצד גולשים שהתעניינו בו.

לַחֲכוֹת

השלב ה – 1 בהליך הניקוי של פוטובלוק: תכינו את הכלים

בשלב הראשון של הליך הניקוי, עליכם להכין את הכלים הדרושים. חשוב מאוד שתיישמו את השלבים בהתאם, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שאתם לא פוגעים בתמונה המודפסת על גבי הבלוק. ההמלצה שלנו היא להכין את הכלים הבאים:

  • מטלית קטנה חדשה
  • בקבוק תרסיס עם מים חדשים

 

השלב ה – 2 בהליך הניקוי של פוטובלוק: תתחילו בריסוס

יש מי שמרססים את המים ישירות על הפוטובלוק. כניסה מהירה אל אתר blockim שמציג את כל המידע החיוני על פוטובלוקים, יציג בפניכם הודעת אזהרה בנושא. שכן, עדיף להשתמש בכמות מועטה מאוד של מים. מספיק לרסס פעם אחת בלבד את המטלית ולאחר מכן, לעבור על הפוטובלוק בעדינות.

 

אל תתפתו לנקות מעבר לזה

אם יש לנו פה חולות וחולי ניקיון שמרגישים צורך להעביר מטלית רטובה או סקוץ', אנחנו כאן כדי לבקש מכם (שוב) להימנע מכך. הפוטובלוק אינו צובר לכלוך רב, מדובר במרבית המקרים בכמויות קטנות של אבק. אם תערכו ניקיון קבוע, אתם תצטרכו לבצע בסופו של דבר ניקיון פשוט כפי שהוצע לכם לעיל. ניקיון מסיבי עשוי לפגוע באיכות התמונה ובבלוק העץ.

לְנַקוֹת

החכמתם בנושא? עכשיו זה הזמן להעביר את המידע הלאה

אם אתם מתכננים להעניק לאדם אהוב תמונה על גבי פוטובלוק בקרוב, כדאי שתשלחו לו את המדריך הנוכחי בצירוף הברכה. שכן, כך הוא יידע איך עליו לנקות את המתנה ולהימנע מהרס של התמונה.

 

לסיום

מדריך זה העלה את המודעות בכל הנוגע לניקיון הולם של פוטובלוק. יש ברשותכם כעת את כל המידע החיוני בנושא, כך שנותר לכם רק להעביר אותו הלאה ולבצע ניקיון תדיר (אחת לשבוע) של הפוטובלוקים שברשותכם.

בלוק פוטו נקי

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איך מנקים אופניים חשמליים מבלי לפגוע בהם
איך מנקים אופניים חשמליים מבלי לפגוע בהם?

אופניים חשמליים הופכים לאחד מכלי התחבורה הפופולריים בישראל, והאמת שזה לא מפתיע. מצב התחבורה בדרכים נורא ואיום, ובגדול אי אפשר לעלות היום על הכביש בלי להיתקע בפקקים מתישים. תחבורה ציבורית

רהיטים נקיים
כיצד מנקים רהיטים מבלי להזיק להם?

ניקוי הרהיטים הוא החלק החשוב בתחזוקתם. עם זאת חשוב להיזהר כשמנקים רהיטים. מכיוון שניקוי לא נכון יכול לגרום להם נזק. הסיבה מרכזית לקיצור אורך החיים של רהיטים הוא הזנחת הניקוי

ניקוי שיש בבית
טיפים לניקוי השיש בבית

כל אחד מאתנו מוצא את עצמו עומד אל מול השיש בבית ותוהה מה הוא עושה לא נכון. שכן, תמיד יש שאריות של אוכל וכתמים שקשה להסיר אותם מהמשטח הקשיח. החלטנו

ניקוי רהיטי עץ
10 טיפים לנקיון רהיטים מעץ בבית

רהיטי עץ הם תוספת נהדרת לכל בית. הוא מכניס חום ואופי לחדר ויכול להימשך לדורות אם מטפלים בו כראוי. עם זאת, בשימוש קבוע, רהיטי עץ עלולים לצבור לכלוך, לכלוך וכתמים