איך משפיע מפיץ ריח חשמלי על האווירת הניקיון בעסק

חוש הריח שלנו יכול למשוך אותנו למקומות וכך גם יכול להרחיק אותנו ממקומות.

כאשר אנו נכנסים למקום מסוים ויש ריח טוב, הדברים הראשונים שעולים לנו לראש הם שהמקום מכבד את העובדים שלו.

המקום דואג לכך שהעובדים שלנו יעבדו באווירה נעימה ונקייה, דואג לבריאות של העובדים שלו וכך מאוד חשוב לו ליצור רושם טוב.

ומי לא רוצה לשתף פעולה עם חברה של אנשים כאלו?

 

השפעת הריח

חשוב מאוד שהריח ייתן תחושה מזמינה אל כל מקום שאליו אנו הולכים. מפיץ ריח חשמלי מאפשר התאמה אישית של ריחות לבחירת הלקוח, לא משנה אם זה במשרד או בבית. ההתאמה האישית יכולה להיות לפי מצב רוח, סגנון חיים או ריח מועדף. לרוב מפיצי הריח יש מאוורר פנימי שמאפשר פיזור רחב של הריח ומאפשר גם חיבור מערכות מיזוג שיאפשר פיזור מקסימלי. מלבד סדר וניקיון מאוד חשוב שיהיה ריח טוב ונעים כשנמצאים בבית ובמשרד. המשרד הינו חלל שחשוף להמון ריחות, גם לריחות פחות נעימים וגם כאשר הוא נקי מאוד. ריחות לא נעים יכולים לנבוע מגורמים חיצוניים כמו אבק או אפילו פח בקצה המסדרון שנמצא לא רחוק. כל הגורמים האלה יכולים לחבל בהרגשה שאנו רוצים ליצור במשרד שלנו. תחושה של ניקיון, סדר וכמובן רצינות.

 

לכל בעיית ריח – יש פתרון

לכל בעיה של ריח יש פתרון אם מדובר במצב של ניקיון. כלומר, אפשר להעלים ולנדף כל ריח רע שמשפיע רעות על העסק שלכם. אך מכיוון שיש המון עובדים במשרד שהולכים ובאים, לא ניתן תמיד לפתור את הבעיות באופן מידי, לכן צריך לחשוב על פתרונות בישום שיתנו מענה מידי לריח רע ויוכל לתת ריח טוב למשך כל שעות היום.

הפתרון הטוב ביותר לריח טוב במשרד ובבית הוא התקנה של מפיץ ריח חשמלי ברחבי משרד או ברחבי החדר. מפיצי ריח יכולים להיות בתוך המשרדים, בתוך השירותים, במסדרונות, בלובי ולמעשה בכל חדר שאותו תבחרו לשים אותם. המפיצי ריח יעשו את העבודה עבורכם ובמשך כל שעות היום, ללא תלות מי נכנס, מי בא ומי הלך, לפזר ריח קסום ברחבי המשרד שלכם.

לרוב מדובר במכשירים חכמים ופשוטים שיש להם תפקיד להפיץ ריח נעים לחלל בכל מספר שעות או דקות בהתאם למה שהגדרתם עבורם, ניתן למשל לקבוע בישום להפצה בכל 10 דקות, בכל חצי שעה וגם בכל שעה. זכרו שהפצת הריח הטוב יכולה להוות כרטיס ביקור עבורכם כאשר מגיעים אליכם לראיון עבודה, לקוחות, ספקים, עובדים ולמעשה כל מי שנכנס ובא לחברה.

 

לסיכום

מכיוון שלרוב לא ניתן לשלוט בניקיון של כל עובד ועובד, ישנו פתרון אחד העובד תמיד ללא קשר ישיר אל העובדים – המפיצי ריח. מפיץ הריח נותן אווירה נקייה ומרעננת בכל שעות היממה ועושה רושם על כל הנמצאים כמקום רציני, מאורגן ומסודר שמאוד כדאי להיכנס אליו.

 

פרח

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אסלה וניאגרה
ניקוי שירותים – המדריך המלא

חלקנו עושים את זה פעם בשלושה ימים וחלק פעם בשבועיים, אבל כולנו מקפידים לנקות את השירותים ולהשאיר אותם כמה שיותר נקיים. בעוד שחלק מסתפקים בחומר בסיסי ומגבונים ואחרים קונים את

שטיח ראשית
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות

בימי חורף קרים, כשכל בני הבית חוזרים קפואים מענייני היום, שטיח חמים ורך הוא בגדר חובה. יחד עם זאת, חולי ניקיון עשויים להירתע מהרעיון של להכניס שטיח לבית שכן שטיחים

צינור
שלבי הניקיון לאחר נזילה

אם יש לכם נזילה אתם בטח נכנסים ללחץ רב ולא יודעים מה לעשות קודם, אבל יש כמה דברים שכדאי לבצע בשלבים נכונים בכדי להצליח לבצע ניקיון יסודי, שלא רק יהיה