איך תשמרו על פינת האוכל בבית נקייה לאורך זמן

כעקרות בית קשוחות, כולנו יודעות כמה מאתגר זה יכול להיות לשמור על הבתים שלנו נקיים ומאורגנים. עם כל כך הרבה משימות יומיומיות שצריך לבצע, קל לפינת האוכל להיות עמוסה ומבולגנת. עם זאת, פינת אוכל נקייה ומזמינה חיונית לשמירה על היגיינה ויצירת אווירה חמימה למשפחה ולאורחים. 

במאמר זה, נדון בכמה טיפים מעשיים שיעזרו לכם לשמור על פינת האוכל שלכם נקייה לאורך זמן, כך שתוכלו להירגע וליהנות מהארוחות שלכם מבלי לדאוג מהבלגן.

 

1. נגב משטחים באופן קבוע

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על פינת האוכל שלך נקייה הוא לנגב משטחים באופן קבוע. זה כולל את שולחן האוכל והכיסאות שלך. לאחר כל ארוחה, השתמש במטלית לחה ובחומר ניקוי עדין כדי לנגב את השולחן והכיסאות. זה יעזור למנוע מחלקיקי מזון ושפכים להצטבר ולהיות קשה יותר לניקוי.

משטחים באופן קבוע

2. שאבו או טאטא את הרצפה

פירורים וחלקיקי מזון יכולים להצטבר על הרצפה מסביב לשולחן האוכל, לכן חשוב לשאוב או לטאטא את האזור באופן קבוע. השתמש במטאטא או שואב אבק כדי להסיר כל פסולת על הרצפה. אתה יכול גם להשתמש במחבת ומברשת כדי לאסוף כל חלקיקי מזון גדולים יותר.

 

3. השתמשו בפלייסמטים ובתחתיות

פלייסמטים ותחתיות הם לא רק דקורטיביים; הם יכולים לעזור להגן על השולחן שלך מפני שריטות ושפכים. הם גם קלים לניקוי וניתן להחליף אותם למראה רענן. השתמש בפלייסמטים לכל מקום ובתחתיות למשקאות כדי למנוע צלצולי מים על השולחן שלך.

 

4. אחסן כלים וכלים כמו שצריך

הקפידו להניח כלים וכלים לאחר כל ארוחה. השארתם בחוץ יכולה להקל על הצטברות אבק ולכלוך. אחסן כלים וכלים בארונות או במגירות כדי לשמור אותם נקיים ומאורגנים.

 

5. השתמשו במפת שולחן

מפה יכולה לעזור להגן על השולחן שלך מפני שפיכות וכתמים. זה גם קל לניקוי וניתן להחליף אותו למראה רענן. בחרו מפת שולחן שקל לשטוף ולייבש, ושמשלימה את העיצוב של פינת האוכל שלכם.

 

6. נקו נזילות מיד

פינות אוכל רהיטי קיבוץ השלושה נחשבים לאיכותיים ולכן נזקי נוזלים יכולים להזיק להם ולפגוע באיכותם. אם יש שפיכה, נקה אותו מיד כדי למנוע ממנו להכתים או להזיק לשולחן או לרצפה שלך. השתמש במטלית נקייה או במגבת נייר כדי לספוג כל נוזל. לאחר מכן, השתמש בחומר ניקוי עדין כדי לנגב את האזור. הקפידו לייבש את האזור היטב כדי למנוע נזקי מים.

לנקות

7. שמור פח אשפה בקרבת מקום

קיום פח אשפה בקרבת מקום יכול להקל על סילוק שאריות מזון ואשפה אחרת, ולמנוע מהם להצטבר על השולחן או הרצפה שלך. השתמש בפח אשפה עם מכסה כדי למנוע בריחות כלשהם.

 

טיפים נוספים:

בנוסף לטיפים האלה, הנה כמה דרכים נוספות לשמור על פינת האוכל שלך נקייה:

– השתמשו במחצלת או בשטיח מתחת לשולחן האוכל כדי לתפוס נשפך או פירורים.

– נקה את גופי התאורה בפינת האוכל באופן קבוע כדי למנוע הצטברות אבק.

– השתמש במטלית אבק או מיקרופייבר כדי לנקות כל פריט דקורטיבי בפינת האוכל שלך, כגון מסגרות לתמונות או אגרטלים.

– השתמש במטהר אוויר טבעי, כגון שמנים אתריים או קערת פירות טריים, כדי לשמור על ריח רענן של פינת האוכל שלך.

 

טבלת לוח זמנים לניקוי

משימהיום
ארגן ארונות ומגירותיום ראשון
שאבו או טאטא את הרצפהיום שני
נגב שולחן וכיסאותיום שלישי
גופי תאורה נקייםיום רביעי
אבק פריטים דקורטיבייםחמישי
נשפך נקי מידיום שישי
לשטוף פלייסמטים ומפהשבת

 

רשימת חומרי ניקוי חיוניים

– מטליות לחות

– מנקה עדין

– מטאטא או שואב אבק

– יעה ומברשת

– מגבות נייר

– פח אשפה עם מכסה

– מטלית אבק או מיקרופייבר

– מטהר אוויר טבעי

 

לסיכום

על ידי ביצוע הטיפים המעשיים הללו ושימוש בחומרי הניקוי החיוניים, תוכלו לשמור על פינת האוכל שלכם נקייה ומזמינה לאורך זמן. זכרי לנגב משטחים באופן קבוע, לשאוב אבק או לטאטא את הרצפה, להשתמש בפלייסמטים ובתחתיות, לאחסן כלים וכלים כראוי, להשתמש במפת שולחן, לנקות נזילות מיד ולשמור פח אשפה בקרבת מקום.

השתמשי בלוח הזמנים של הניקיון וברשימה של חומרי ניקוי חיוניים כדי לעזור לך להישאר מאורגנת ומוכנה. עם קצת מאמץ ועקביות, תוכלו ליצור פינת אוכל חמימה ומזמינה שאתם והאהובים שלכם תיהנו ממנה לאורך שנים. אז בואו נפשיל שרוולים ונתחיל לעבוד ולשפשף!

פינת אוכל

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פינת ישיבה
כיצד ניתן לשמור על בית נקי לאורך זמן?

לאחרונה גילינו שלא רק אנחנו מוטרדים מהאבק והלכלוך שמצטבר בבית שלנו בן רגע. לעיתים נדמה לנו שאנו לא מנקים מספיק טוב. שכן, לאחר כמה ימים מהניקיון היסודי (כביכול) שערכנו, אנו

ענק מותגי מזרנים במבצע
מה הם הפרמטרים לבחירת מזרן?

בחירה של מזרן שמתאים לכם כמו כפפה ליד זה לא עניין של מה בכך. שכן, אתם צריכים לדעת מראש את כל הפרמטרים החשובים ביותר, אלו שיאפשרו לכם לבחור נכון. יצאנו

זוג הולכים יד ביד
איך לשמור על ניקיון בשימוש ויאגרה טבעית

מאז כניסתה של הויאגרה לעולם התרופות והטיפולים בתחום יחסי המין, אנו עדים לשינוי ניכר בתפישה הציבורית לתחום הזה. הויאגרה הטבעית הביאה את הנושא למודעות, ובעקבותיה קמו ועלו עוד סוגים רבים