ניקיון – לא רק בפסח! הכירו את האתר שיעזור לנקות את הביטוחים המיותרים

כולנו מחזיקים בבית בכמה וכמה תכשירים ואביזרים שעוזרים לנו לנקות את הבית. יעה, מטאטא, שואב אבק, מגב, מגבונים לחים, נוזל ניקוי לרצפה, שקיות זבל ודלי הם רק חלק מהמוצרים האלו, שבזכותם הבית שלנו נראה טוב יותר אחרי כל ניקיון. אבל אם היינו אומרים לכם שניקיון בא לידי ביטוי במקומות נוספים, ולא רק בבית שלכם? לא מבינים על מה אנחנו מדברים? בואו נעשה לכם סדר עם המאמר: ניקיון – לא רק בפסח! הכירו את האתר שיעזור לנקות את הביטוחים המיותרים.

 

מה? רגע, לא הבנתי כלום

אנחנו מניחים שאתם קצת מבולבלים עכשיו, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן איתכם ומתכוונים להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. אז ממש כמו שאתם מנקים את הבית, קיימים תחומים נוספים בחיים שאותם צריך לנקות ולרענן מדי פעם.

עולם הביטוחים היום הוא עולם ענק של מידע, פוליסות, מחירים, השוואות, סוכנים וטלפונים, ולכן קשה מאוד לשלוט על כל המידע שהצטבר אצלכם לאורך השנים. לכן, כדאי אחת לכמה זמן לבצע בדיקה שתאפשר לכם "לנקות" קצת את המקום הזה ולעשות בו סדר.

ניקיון – לא רק בפסח! הכירו את האתר שיעזור לנקות את הביטוחים המיותרים

כשתבצעו את הניקיון שעליו אנחנו מדברים, אתם עלולים למצוא דברים שאתם ממש, אבל ממש לא אוהבים. ואיך זה קורה? בואו נסביר.

נסו לחשוב מתי בפעם האחרונה קיבלתם שיחת טלפון מנציג של אחת מחברות הביטוח בארץ. קל להיזכר, נכון? סביר להניח שהשיחה הזו התקיימה ממש בימים האחרונים. הדבר הזה קורה כדי להציע לכם פוליסות על ביטוחי חיים, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ועוד במחירים "מיוחדים", ולצרף אתכם אל חברת הביטוח.

 

נו, ולמה זה רע?

אז לא, זה ממש לא רע ויכול להיות שלפעמים זה אפילו משתלם. אבל סביר להניח שבתור אנשים בוגרים קיימות עבורכם כבר פוליסות ביטוח עבור התחומים האלו, ולכן אין לכם צורך בפוליסת ביטוח נוספת עבורם.

אולם יש סיכוי שהדבר הזה כבר קורה ושקיימות עבורכם כמה פוליסות ביטוח דומות עבור אותו התחום אצל מספר חברות ביטוח שונות, ומה שצריך לעשות אז הוא פעולה פשוטה שנקראת איתור כפל ביטוחים.

 

מהו איתור כפל ביטוחים?

איתור כפל ביטוחים מתבצע דרך האתר של מיזם הר הביטוח. המיזם מציע לכם לקבל את כל המידע הביטוחי הקיים עבורכם בהזנת פרטים בסיסית ופשוטה באתר. בצורה זו תוכלו להבין האם קיימים עבורכם ביטוחים דומים אצל כמה חברות ביטוח שונות, לבטל את הביטוחים המיותרים ולחסוך עשרות עד מאות שקלים בחודש!

אז מה עושים עכשיו?

פשוט מאוד. עקבו אחרי השלבים הבאים והמידע הביטוחי שלכם בדרך אליכם:

  1. נכנסים לאתר הר הביטוח.
    2. מזינים פרטים.
    3. מאשרים.
    4. מתחילים לחסוך כספים.בהצלחה!

ביטוח רכב

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנקה מקצועית
מה היא חברת ניקיון מומלצת

שמתם לב שלמרות כל הניסיונות שלכם אתם לא באמת מצליחים לנקות את המשרד על בסיס קבוע? רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שהמשרד כן יהיה נקי, מזמין ונעים לעבודה?

משרד נקי
ניקיון משרדים – איך לייעל את התהליך

שירות של ניקיון משרדים אשר נעשה ע"י חברה מקצועית יכול לאפשר ולסייע בייעול תהליך הניקיון במשרד שלכם. כיצד בוחרים חברת ניקוין מקצועית ומהם הדגשים החשובים? להלן כל הפרטים. ניקיון משרדים

חומרי ניקיון
איך לנקות מטבח חוץ

בניית מטבח חוץ בגינת הבית משדרגת את הגינה הזאת והופכת אותה למקום המבוקש והאיכותי ביותר להיות בו בבית. בראש וראשונה, המטבח הופך את מלאכת ההכנה והבישול של ארוחות לקלה הרבה