החשיבות של פח בשירותים

חדר השירותים הוא חדר שדורג היגיינה רבה. לא בכל חדר בבית תדרשו לשמור כל כך על היגיינה וחיטוי מתמיד. אך כאן אין מנוס מלשמור על היגיינה גם היא זה כרוך ברכישת ציוד לחדר השירותים כמו פח לשירותים, מברשת אסלה, מטהר אוויר, ספריי לחיטוי וכו'.

איזה פח יתאים לחדר השירותים?

פח לשירותים לא צריך להיות גדול. חפשו לרכוש פחים קטנים לשירותים ולא מאוד מורגשים בחלל חדר השירותים. הרי עוד לפני שהפח יתמלא אתם כבר תוציאו אותו לפח האשפה. כך שאין סיבה שחדר השירותים שגם ככה הוא חדר קטן ולא גדול, יתקטן בגלל הצבת פח גדול…

אם תיכנסו לחנויות אונליין המוכרות פחים לשירותים, תוכלו לראות שקיים מגוון גדול לבחירה. ההמלצה היא לרכוש פח הנפתח בלחיצת רגל עם דוושה מיוחדת לצורך כך. ישנם פחים מרהיבים התורמים לעיצוב חלל חדר השירותים… אבל זה כבר בונוס.

פח שירותים

פח לשירותים שומר על היגיינה

כאשר אתם מציבים פח בחדר השירותים, אתם מסייעים בשמירה על ההיגיינה. אתם מאפשרים מקום להשלכת מגבונים וכו'. פח בחדר השירותים חייב להיות עם מכסה שימנע מהחיידקים של הפסולת הנמצאת בו, להתפשט בחלל החדר. כאשר רוכשים פח מותאם לשירותים, נהנים מפח סגור שמסייע לשמור על היגיינת המשמשים.

 

פח לשירותים מונע סתימות

כאשר משליכים מגבונים ותחבושות לאסלה, צנרת הביוב עלולה לפתח "בעיות"… כדי למנוע סתימות ובעיות כאלו כדאי להיערך לכך מראש ולהציב פח לשירותים ליד האסלה. כך מי שיזדקק להשליך פסולת, יוכל להשליך אותה בפח זמין ולא יחשוב על זריקה של הפסולת לאסלה.

 

פח לשירותים תורם לעיצוב חלל חדר השירותים

מגוון הפחים הקיימים היום מאפשרים שדרוג של חדר השירותים באמצעות הוספת פח. ניתן למצוא פחים עשויים נירוסטה במגוון עיצובים, עם דוושה, עם מכסה אוטומטי ועוד.

 

איפה ניתן לרכוש פחים לשירותים?

רכישת פחים כאלו היא קלה ולא מורכבת. גם אם אתם מעוניינים שהפח ישדרג את המראה העיצובי של החדר ואצתם מחפשים דווקא פח בצבע מסוים, באמצעות שפע הסגנונות שיש היום, בקלות תוכלו להיכנס לאתרים שונים ולבצע רכישה אונליין. בכל חנות כלבו לביצת תוכלו למצוא פחים לשירותים. אבל אין כמו חווית קנייה אונליין, ללא התרוצצויות, משלוח עד הבית ללא מאמץ מיותר.

 

איך עוד ניתן לשדרג את חדר השירותים?

אם חשוב לכם שחדר השירותים יראה טוב, חשוב לדאוג לניקיון התמידי שלו, לא רק למען בריאותכם, אלא גם לשיפור איכות החיים שלכם. חשוב לדאוג גם למטהר אוויר שיפיץ ריח נעים וינטרל ריחות קשים. תוכלו לרכוש מפיץ ריח אוטומטי או אפילו עציץ סבונים ריחני.

המלצה נוספת היא לא לזלזל ברכישת סבון אסלה המוצמד לאסלה עצמה. כיום ניתן לרכוש סבוני אסלה שצובעים את המים ומקנים חוויה למשתמש. אבל מספיק ללכת גם על הפשוט ביותר.

פח שירותים

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטיח ראשית
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות

בימי חורף קרים, כשכל בני הבית חוזרים קפואים מענייני היום, שטיח חמים ורך הוא בגדר חובה. יחד עם זאת, חולי ניקיון עשויים להירתע מהרעיון של להכניס שטיח לבית שכן שטיחים

ספוג
איך לנקות ציליה שישבה בחוץ כל הקיץ

ציליה בחורף היא כמו מטריה בקיץ- פחות פרקטית ולא תואמת את רוח העונה. האתגר האמיתי בשמירת ציליה מקיץ אחד למשנהו, הוא התחזוקה שלו שתבטיח בסופו של דבר את עמידותו. האתגר

צמיד
מה לעשות עם תכשיט מלוכלכך?

תכשיטים הם חפצים שכולם מחבבים. הם יפים, משדרים יוקרה, ומהווים סמל סטטוס בחברה שלנו כבר מאז ימי קדם. לרוב ברכישת תכשיטים- הם נשארים איתנו זמן רב, ודורשים תחזוקה מסוימת מדי