חיטוי והדברה לבית המדריך המלא

חיטוי והדברה לבית הם שני סוגים של טיפולים שכמעט כל מי שיש ברשותו בית או דירת מגורים, ביצע אותם בעבר או יבצע אותם לפחות פעם אחת במהלך חייו. הצורך בחיטוי איכותי ובהדברה עשוי להתעורר בגלל מגוון רחב של אירועים. אם זה בגלל שהילדים נדבקו בכינים, או משום שהיונים ליד החלון בבית הביאו איתן קרציות. לחילופין, מתעורר הצורך בהדברה בכל פעם שמתעוררת מכת מקקים בשכונה המביאה אותם הביתה, או אם מתברר שממש מתחת לבלטות יש קן של נמלים. מהם הגורמים לכך שמיני מזיקים מתמקמים להם בבית ויש צורך להדביר אותם? כיצד מתבצעים חיטוי מקצועי והדברה ומטפלים בבעיה ביעילות? מתי הזמו הנכון ביותר לבצע חיטוי והדברה בבית או בעסק? להלן התשובות.

מזיקים, חרקים ואיך הם מגיעים הביתה

בעידן המודרני נמצא העולם כולו בתהליך מתמיד של עיור. התהליך הוא כל כך אינטנסיבי, אד שרבים אינם טורחים לזכור אפילו שהטבע מצוי בכל מקום, והוא ממשיך לחיות ולבעוט גם כשהאדם מנסה להכניע אותו ולמרות כל הניסיונות של האדם להיפטר ממטרדים לכאורה. כך, המקקים והכינים, הקרציות והנמלים, ליוו אותנו בעבר וימשיכו ללוות גם בעתיד. ואם כבר מדברים על ההשפעה של בני האדם, הרי שבמקרים רבים היא הפוכה למה שניתן לצפות. הזבל שבני האדם מייצרים, משמש דווקא מצע להגברת התפוצה של מקקים ונמלים. הם נמצאים בכל מקום ומעת לעת הם מגיעים גם לתוך הבית שלנו. אז, מתעורר הצורך בהדברה.

חרק

חיטוי והדברה ואיך הם מתבצעים

באופן עקרוני, ההדברה מכוונת בעיקר כנגד ג'וקים ונמלים. מדובר בחומרים רעילים, המפוזרים במטרה להרוג אותם, וחומרים אחרים שנועדו ללכוד את המקקים ולא לתת להם אפשרות להמשיך ולנוע בדירה. כיון שהמקקים הם מתוחכמים ולומדים מהר, קשה למדי להרעיל אותם בשיטות הרגילות. לפיכך מדבירים מקצועיים כמו של חברת צ'יק צ'ק מתמחים בשיטות הדברה מתוחכמות. באשר לנמלים, ההדברה מעט פשוטה יותר. עם זאת, גם כאן מדובר במזיקים שיכולים לשרוד בתנאים קיצוניים, ולא אחת קורה שסבב אחד של הדברה לא יכריע אותם. חיטוי נועד לסלק מהבית כינים וקרציות ומזיקים אחרים.

באשר למועד הביצוע – הזמן הטוב ביותר לביצוע הדברה הוא לפני שעוברים לדירה חדשה. בדירת מגורים, יש לבצע פעולת הדברה כאשר הדיירים אינם בבית, ולאחר ההדברה יש לאטום את הדירה למשך כמה שעות. בנוסף, מומלץ לבצע ניקיון יסודי לאחר ההדברה. זאת, בעיקר אם בבית יש ילדים קטנים, בעלי חיים או שניהם יחד. זאת, במטרה למנוע מצב שבו ילד או בעל חיים יורעל חלילה בעקבות חומרים רעילים שנשארו במקום.

אם יש לכם עניין לבצע פעולת חיטוי והדברה בבית שלכם. אתם במקום הנכון ביותר. כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. אנו נלמד את הצרכים שלכם ונעשה כל שניתן על מנת להפוך את הבית שלכם למקום נקי ובטוח ממזיקים.

ניקוי ספות – להיפטר מהאבק והכתמים ולקבל ספה 100% נקייה

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מכונה מקצועית
ניקוי ספות בשרון

הספה האהובה עליכם כבר לא נראית טוב בשנים האחרונות, היא מלאה בלכלוכים שלא יורדים ואתם תוהים מה כדאי לעשות בנידון? אם כך, חשוב שתדעו שהיום ניתן ליהנות משירותי ניקוי ספות

שטיח ראשית
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות

בימי חורף קרים, כשכל בני הבית חוזרים קפואים מענייני היום, שטיח חמים ורך הוא בגדר חובה. יחד עם זאת, חולי ניקיון עשויים להירתע מהרעיון של להכניס שטיח לבית שכן שטיחים

שטיח משרדי
ניקוי שטיחים בירושלים

השטיח שלכם בלוי ומלוכלך? אל תמהרו לזרוק אותו. באמצעות שירות מקצועי של ניקוי שטיחים בירושלים תוכלו לשקם את השטיח ולנקות אותו באופן יסודי, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ונוחה לכל