כל כמה זמן צריך לנקות כיסא בר ואיך עושים זאת

חברים סיפרו לכם על שגרת ניקיון הבית שלהם ופתאום הבנתם שאתם לא יודעים בכלל איך לנקות את כיסא הבר שלכם? אם כך, דעו שאתם לא לבד.

לאחרונה שמענו על אנשים רבים שהתוודו בפנינו שאין להם מושג איך לנקות את הכיסא, כך שהם משאירים את הפעולה הזו לעוזרת הבית.

אם אין לכם עוזרת או שהיא בעצמה לא יודעת איך עושים זאת, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו את כל המידע החשוב בנושא.

 

הקדמה

לכל אדם יש שגרת ניקיון שונה ובכל זאת, בכל הנוגע לניקיון של כיסאות בר –יש כמה דעות שונות. ריכזנו בפניכם את 2 הדעות הבולטות ביותר. אם אתם תוהים מאיפה הדעות האלו הגיעו, נשמח לשתף אתכם ששמענו אותן מפי 2  קולגות שהוזמנו במיוחד אל חדר הכתיבה שלנו בשביל לשתף אותנו בכל הנוגע לניקיון של כיסאות הבר הביתיים שלהם. רוצים לדעת מהן הדעות שלהם? הנה הן:

 

דעה מספר 1- צריך לנקות כיסא בר אחת לשבוע

הקולגה הראשון ציין בפנינו שהוא מנקה את כיסאות הבר שבביתו אחת לשבוע. לדבריו, זה לא משנה אם יש אבק על הכיסאות או לא. הוא מנקה אותם באופן יסודי כדי להיות בטוח שהוא יושב על כיסא בר נטול אבק ולכלוך. הוא ציין עוד בפנינו, שכיסא הבר בבית שלו משמש גם את הילדים, כך שיש לו צורך לנקות את הכיסא בתדירות גבוהה יחסית כי הם מתלכלכים משאריות של אוכל.

 

דעה מספר 2- צריך לנקות כיסא בר מתי שהוא מעלה אבק

אנחנו לא צריכים לספר לכם, אתם בטח כבר מבינים שהקולגה השני שלנו הוא רווק ללא ילדים. כך שלדבריו, אין צורך לנקות את כיסא הבר בתדירות גבוהה. הוא שומר עליהם נקיים ולא מלכלך אותם עם שאריות של אוכל או שתיה, כך שהוא מנקה אותם רק אחת לכמה שבועות, כשיש הצטברות של אבק.

 

איך מנקים את כיסא הבר?

כדי לענות על השאלה הזו, פנינו אל המנקה של המשרד שלנו וביררנו אתו באופן מעמיק את התשובה לשאלה המתבקשת. לדבריו, הוא מנקה את כיסאות הבר של המשרד שלנו ביסודיות עם האביזרים הבאים:

  1.  מטלית יבשה
  2.  מטלית לחה
  3. שפריצר של חלונות

את הניקיון הוא עורך תחילה תוך הרטבת הכיסא עם שפריצר שמיועד לניקיון חלונות. עם המטלית הלחה הוא מסיר את האבק ואת הכתמים העיקשים במידה ויש כאלו, ולאחר מכן, הוא מעביר את המטלית היבשה כדי לספוג את שאריות נוזל הניקוי שנותרו על הכיסא. זו לדבריו הדרך הטובה ביותר לנקות כיסאות בר.

 

לסיום

כעת אתם יודעים כל כמה זמן צריך לקנות כיסא בר ואיך עושים זאת באופן הטוב ביותר, כך שנותר לכם רק להכין את האביזרים המתאימים ולהתחיל בניקיון.

כיסא מרופד

 

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בעל חיים
לוכד חולדות באור יהודה

 אין הרבה דברים שעלולים להיות מטרידים כמו לגלות שיש לכם חולדה בבית. לכן, אם גם אתם חושדים שזה המצב, או שאולי ראיתם את החלודה ואת הסימנים שהיא השאירה אחריה, ברור

סקוץ
עם אילו חומרים אסור לנקות את הספה

ניקוי של ספה, באופן כללי, לא אמור להיות משהו מורכב או קשה לביצוע. אולם, ניקיון לא מיומן של הספה, או שימוש בחומרים שעלולים להשאיר בה כתמים או לגרום לה נזק

ספה תמונה וארונית
כמה לוקחת חברה לניקוי ספות ומה היא עושה?

נמאס לכם לנקות את הרהיטים בבית? ובכן, באמצעות חברה מקצועית לניקוי ספות תוכלו לקבל ניקיון יסודי ומהיר במיוחד, בעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים – במאמר הבא. ניקוי ספות ורהיטים –

שביל
3 דברים חשובים בעיצוב וניקיון הגינה

למרות שהגינה תמיד הייתה חלק חשוב מהבית שלכם, לאחרונה היא עומדת מוזנחת? אין לכם זמן להתעסק בעניין הזה, להשקיע בגינה, לעצב ולנקות אותה? אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות משהו