האם עדיין רלוונטי לדאוג לניקיון משרדים בתקופת הקורונה?

אין ספק כי הקורונה שינתה סדרי עולם בכל הקשור לכלכלה הישראלית ואתם יודעים מה גם בכל הקשור לכלכלה העולמית.

פתאום אפשר לראות כי אנשים לא זזים מטר ללא מסכה, פתאום אפשר לראות כי אנשים הפסיקו לטוס לחו"ל גם בגין נסיעות עבודה, אך נראה כי השינוי הדרמטי ביותר נעוץ בעובדה כי אנשים עובדים מהבית ולא מהמשרד יותר.

על רקע זה עולה השאלה האם עדיין יש צורך בחברת ניקיון למשרדים שלכם? אם כן התשובה היא חיובית.

אז נכון יש אנשים אשר עובדים מהבית אך יש כאלו שלא ובשבילם אנו צריכים את המשרדים ואת ניקיונם.

כמו כן אנו צריכים להכין את המשרד לתקופה שבה תיגמר הקורונה וזה יקרה בקרוב ולכן אנו חייבים לשמור עליו נקי ומצוחצח.

 

מדוע המחיר הוא לא המרכיב היחיד שאנו צריכים לחשוב עליו בעת שכירת חברת ניקיון?

פעמים רבות כאשר אנו מחליטים לשכור חברת ניקיון אנו מתפתים לקחת את החברה הזולה ביותר בשוק. אם כן אין ספק כי המחיר של החברה הוא חשוב ביותר אך הוא ממש לא כל הסיפור. אתם חייבים להבין כי לצד המחיר אתם חייבים להסתכל גם על איכות העבודה שחברת הניקיון עושה. סביר להניח כי חברה אשר לוקחת מחירים זולים במיוחד תבצע עבודה גרועה. לכן ההמלצה הכי טובה שניתן לתת היא לא להתפתות ולשכור את החברה הזולה ביותר שיש בשוק. עליכם לשכור חברה שלוקחת מחירים הוגנים אך גם כזאת אשר מבצעת עבודה מעולה ועל כך אסור להתפשר לעולם.

 

שימו לב לפיקוח שיש לחברה על עובדי הניקיון שלה

עובד ניקיון הוא עובד אשר עובד לרוב לבד ללא מנהל ולכן אין עליו פיקוח פעמים רבות. זה אומר כי העובד אם הוא לא רציני יכול לעגל פינות וכך המשרד שלכם לא יהיה נקי כמו שצריך. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אנו צריכים לפנות אל חברת ניקיון משרדים בתל אביב אשר מפקחת על העובדים שלה באופן קבוע. ברגע שיש פיקוח על העובדים אתם יכולים להיות בטוחים כי הם מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר וזאת מכיוון שאם הם לא יעשו כך פשוט ימצאו להם מחליף. לכן בדקו תמיד איזה פיקוח יש על העובדים ואל תתפשרו על נושא זה.

 

אל תבחרו חברה מבלי לקבל עליה המלצות

כאשר אנו מחפשים אחר חברת ניקיון משרדים במרכז אנו חייבים להבטיח כי היא תהיה הטובה ביותר בשוק והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא למצוא המלצות על חברת הניקיון. עליכם לדבר עם לקוחות עבר של החברה ולשמוע מהם האם הם מרוצים ממנה והאם היא מבצעת עבודה טובה או לא וכך תוכלו לבחור את החברה הטובה ביותר שיש לניקיון המשרד שלכם.

 

כיור

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רצפה אטומה
קבלן איטום שישאיר את הנכס נקי

רכשתם את הנכס שתמיד רציתם? ללא ספק מדובר על צעד משמעותי מאוד עבורכם. המשימה הראשונה שלכם תהיה כמובן להשיג את המחיר האטרקטיבי ביותר על הנכס, אחר תתקשו מאוד לעמוד בהוצאות