באילו מקרים כדאי להשקיע בברזנטים לגינה?

הגינה שלכם היא מקור השלווה האישי שלכם.

הגינה היא הלב של הבית בשביל רבים מאתנו, לכן כדאי שתשקיעו בה ותטפחו אותה.

ההשקעה הבסיסית ביותר היא הצבת פרגולה שנעים לשבת בה, והדבר החשוב ביותר בפרגולה הוא שיהיה צל.

הזמן בו יושבים בפרגולה הוא הקיץ בעיקר, ובעונה זו יש שמש חמה, במיוחד במדינה חמה כמו ישראל.

ברזנטים הם פתרון מעולה במקרים רבים לבעיית השמש, מתלבטים אם מתאים לכם לקנות ברזנט? הכתבה הבאה תעזור לכם להחליט.

 

אם הגינה פונה לדרום

גינה שפונה לדרום חשופה יותר לשמש כיוון שהשמש נמצאת מדרום לנו בכל עונה ובכל מצב. אם הגינה שלכם עונה על הקריטריון הזה, כאדי מאוד שתשקיעו בהצללה שלה. ברזנט הוא פתרון הצללה הטוב ביותר, משום שהוא חוסם את אור השמש באופן מלא, לעומת תקרת עץ שחוסמת את השמש רק באופן חלקי. מחפשים חברה איכותית? – חברת הכל לים מתפרת ברזנטים.

 

אם אתם לא אוהבים את המראה של תקרת עץ או מתכת

כיום האופנה מושכת מאוד לפרגולות אלומיניום, כיוון שהעיצוב המודרני משתמש בצבעי המתכת – שחור, אפור ולבן. אם אתם לא מחובבי הז'אנר, וגם תקרת עץ לא מדברת אליכם במיוחד – ברזנט הוא הפתרון!

 

אם יש לכם בריכה

אם יש לכם בריכה בחצר, כדאי שתכסו אותה. אם לא מכסים בריכה היא מתמלאת בלכלוכים ואז לא נעים לשחות בה. כמו כן, בירכה שמתמלא בלכלוכים לא נשמרת למשך זמן כי הם עלולים להזיק לה. בנוסף, אם יש לכם חניה בלי סככה, כדאי לכם לרכוש ברזנט שיצל עליה – מכונית שנחשפת לשמש לאורך זמן נפגעת מזה.

 

אם הגינה היא ארעית

אם אתם לא רוצים לבנות פרגולה מושקעת כי הבית שלכם זמני, ברזנט הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. ברזנט ניתן להורדה בקלות, הוא לא עולה הרבה, ניתן להשתמש בו במקום אחר לאחר שמורידים אותו ויש לו עוד יתרונות רבים. אין ספק שבניית פרגולה לבית ארעי זו טעות, עדיף לקנות ברזנט.

 

אם אתם לא רוצים להשקיע סכום גבוה

כאמור, ברזנט לא עולה הרבה כסף, למרות שהוא מספק מאוד מבחינת הפתרון שהוא נותן. אם אין לכם נזילות כלכלית בתקופה זו אבל חשוב לכם לשדרג את הגינה – רכשו ברזנט! אל דאגה – העיצוב של הברזנט יכול להיות משמח לב משום שאתם יכולים לבחור את הצבעים ואת ההדפס של הברזנט.

 

סיכום

ברזנט הוא פתרון נהדר לגינות רבות כי הוא לא דורש הרבה כסף, ניתן להוריד אותו ולהשתמש בו במקום אחר והוא מצל בצורה הטובה ביותר. כמו כן, כדאי לכם להשקיע בגינה כי היא מספקת שלווה ונחת, וגינה שטופת שמש היא לא מקום נעים לישיבה. השקיעו בברזנט איכותי ומבטיחים לכם שלא תצטערו על כך!

 

בד כחול

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חומרי ניקיון
איך לנקות מטבח חוץ

בניית מטבח חוץ בגינת הבית משדרגת את הגינה הזאת והופכת אותה למקום המבוקש והאיכותי ביותר להיות בו בבית. בראש וראשונה, המטבח הופך את מלאכת ההכנה והבישול של ארוחות לקלה הרבה

צינור
שלבי הניקיון לאחר נזילה

אם יש לכם נזילה אתם בטח נכנסים ללחץ רב ולא יודעים מה לעשות קודם, אבל יש כמה דברים שכדאי לבצע בשלבים נכונים בכדי להצליח לבצע ניקיון יסודי, שלא רק יהיה