מדיח כלים סימנס – עוצמת שטיפה וניקיון מעולם אחר

ככל שאנו מתקדמים לכיוון המודרניזציה והחדשנות, אנחנו רואים גל פתאומי של שימוש מוגבר בטכנולוגיה כדי לפשט את המשימות היומיומיות שלנו.

והמטבח אינו עומד מאחור כאשר צומחים עם הזמן מטהרי מים בשליטת סמארטפון, מיקרוגלים חכמים ועוד.

ובשביל להרשות לעצמנו אורח חיים כזה, אנו עובדים קשה ביום ובלילה ואין לנו הרבה זמן לביצוע משימות הבית.

למשימות כאלה, אנו שוכרים מנקות, שכבר לא מהוות אופציה אמינה להיות תלויים בה, וגוזלות כסף רב. זו הסיבה שאנחנו כל כך צריכים מדיח כלים. כי גבר או אישה מודרניים לא יכולים לבזבז את זמנם על שטיפת כלים. אם אין לך הרבה מושג לגבי האפקטיביות או הקלות שמדיח כלים מביא, המשך לקרוא ותלמד הכל על מדיח כלים סימנס – המדיח העוצמתי והמוביל בשוק.

 

סקירת מדיח כלים של סימנס (SN25L882EU)

סימנס היא אחת החברות המובילות והאיכותיות ביותר בכל הנוגע למדיח כלים. מוצרי סימנס נחשבים למוצרי פרימיום בתעשייה וברוב המטבחים המודרניים בישראל. במאמר הבא אנחנו נבחן את המודל ID SN25L882EU – מדיח כלים חזק מבית סימנס.

הוא מגיע עם תכונות ייחודיות ושימושיות שונות כמו varioSpeed, iQdrive, סלvarioFlex varioDrawe, rackMatic, אפשרות ייבוש ועוד. נרחיב על כל התכונות הללו בהמשך. מדיחי הכלים של סימנס מצוידים במנוע אינדוקציה iQdrive מבית סימנס, שאינו משמיע קול כלל וגם חסכוני באנרגיה. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

התכונות של מדיח הכלים של סימנס

  1. מנוע אינדוקציה iQdrive

כפי שהסברנו לעיל, המנוע של סימנס iQdrive הוא כמו מטוס שקט יותר ומבטיח יעילות אנרגטית גבוהה יותר. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

  1. מערכת הגנת מים aquaStop עם אחריות

בדומה לדגמי מדיח בוש, גם למדיח של סימנס יש תכונת aquaStop שמונעת נזקי מים (דליפות מצינור הכניסה או מהמכונה). סימנס מבטיחה שמערכת אבטחה זו לעולם לא תיכשל לאורך כל חיי המדיח.

 

  1. תוכניות אוטומטיות

בכל פעם שאתה בוחר תוכנית אוטומטית לניקוי כלים, מידע כלשהו נאסף על ידי AquaSensor כמו גם על ידי חיישנים אחרים והנתונים מועברים ישירות ליחידת הבקרה iSensoric. בהתאם לכך מדיח הכלים מתאים אוטומטית את מחזור השטיפה ללכלוך שעל הכלים.

 

  1. פיזור יעיל של חומרי ניקוי

מדיח הכלים של סימנס מבטיח שימוש מקסימלי בחומרי הניקוי. סילון מים בלחץ גבוה ממיס במדויק את חומר הניקוי במים ואז מפיץ את המים באופן אחיד בכל המכונה.

 

  1. RACKMATIC ומערכת קיפול

rackMatic – עוזר בהתאמת גובה הסל העליון. הוא יכול להתאים את הגובה לעד 3 רמות.

מערכת קיפול – חלקי המדיח מתקפלים בנוחות. זה עוזר בהעמסה והצבה של מגוון כלים.

 

כוסות

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספוג
איך לנקות כתמים מחולצות מכופתרות

במדריך זה אעשה סקירה קצר של טיפים לניקיון כתמים שיכולים להצטבר על חולצות מכופתרות בעקבות אירועים שונים או טעויות יום-יומיות. הטיפים האלו יכולים לשמור על החולצות שמישות לאורך הרבה זמן

משרד נקי
ניקיון משרדים – איך לייעל את התהליך

שירות של ניקיון משרדים אשר נעשה ע"י חברה מקצועית יכול לאפשר ולסייע בייעול תהליך הניקיון במשרד שלכם. כיצד בוחרים חברת ניקוין מקצועית ומהם הדגשים החשובים? להלן כל הפרטים. ניקיון משרדים