מדיח כלים סימנס – עוצמת שטיפה וניקיון מעולם אחר

ככל שאנו מתקדמים לכיוון המודרניזציה והחדשנות, אנחנו רואים גל פתאומי של שימוש מוגבר בטכנולוגיה כדי לפשט את המשימות היומיומיות שלנו.

והמטבח אינו עומד מאחור כאשר צומחים עם הזמן מטהרי מים בשליטת סמארטפון, מיקרוגלים חכמים ועוד.

ובשביל להרשות לעצמנו אורח חיים כזה, אנו עובדים קשה ביום ובלילה ואין לנו הרבה זמן לביצוע משימות הבית.

למשימות כאלה, אנו שוכרים מנקות, שכבר לא מהוות אופציה אמינה להיות תלויים בה, וגוזלות כסף רב. זו הסיבה שאנחנו כל כך צריכים מדיח כלים. כי גבר או אישה מודרניים לא יכולים לבזבז את זמנם על שטיפת כלים. אם אין לך הרבה מושג לגבי האפקטיביות או הקלות שמדיח כלים מביא, המשך לקרוא ותלמד הכל על מדיח כלים סימנס – המדיח העוצמתי והמוביל בשוק.

 

סקירת מדיח כלים של סימנס (SN25L882EU)

סימנס היא אחת החברות המובילות והאיכותיות ביותר בכל הנוגע למדיח כלים. מוצרי סימנס נחשבים למוצרי פרימיום בתעשייה וברוב המטבחים המודרניים בישראל. במאמר הבא אנחנו נבחן את המודל ID SN25L882EU – מדיח כלים חזק מבית סימנס.

הוא מגיע עם תכונות ייחודיות ושימושיות שונות כמו varioSpeed, iQdrive, סלvarioFlex varioDrawe, rackMatic, אפשרות ייבוש ועוד. נרחיב על כל התכונות הללו בהמשך. מדיחי הכלים של סימנס מצוידים במנוע אינדוקציה iQdrive מבית סימנס, שאינו משמיע קול כלל וגם חסכוני באנרגיה. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

התכונות של מדיח הכלים של סימנס

  1. מנוע אינדוקציה iQdrive

כפי שהסברנו לעיל, המנוע של סימנס iQdrive הוא כמו מטוס שקט יותר ומבטיח יעילות אנרגטית גבוהה יותר. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

  1. מערכת הגנת מים aquaStop עם אחריות

בדומה לדגמי מדיח בוש, גם למדיח של סימנס יש תכונת aquaStop שמונעת נזקי מים (דליפות מצינור הכניסה או מהמכונה). סימנס מבטיחה שמערכת אבטחה זו לעולם לא תיכשל לאורך כל חיי המדיח.

 

  1. תוכניות אוטומטיות

בכל פעם שאתה בוחר תוכנית אוטומטית לניקוי כלים, מידע כלשהו נאסף על ידי AquaSensor כמו גם על ידי חיישנים אחרים והנתונים מועברים ישירות ליחידת הבקרה iSensoric. בהתאם לכך מדיח הכלים מתאים אוטומטית את מחזור השטיפה ללכלוך שעל הכלים.

 

  1. פיזור יעיל של חומרי ניקוי

מדיח הכלים של סימנס מבטיח שימוש מקסימלי בחומרי הניקוי. סילון מים בלחץ גבוה ממיס במדויק את חומר הניקוי במים ואז מפיץ את המים באופן אחיד בכל המכונה.

 

  1. RACKMATIC ומערכת קיפול

rackMatic – עוזר בהתאמת גובה הסל העליון. הוא יכול להתאים את הגובה לעד 3 רמות.

מערכת קיפול – חלקי המדיח מתקפלים בנוחות. זה עוזר בהעמסה והצבה של מגוון כלים.

 

כוסות

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים ירון זיגי
הפסיכולוגיה של הזיכרון החושי במופעי מנטליזם

מופעי מנטליזם כבשו את הקהל במשך מאות שנים, הותירו אותם נדהם ומטיל ספק בגבולות התפיסה וההכרה האנושית. בין הטכניקות השונות המשמשות מנטליסטים, השליטה בזיכרון החושי ממלאת תפקיד מרכזי ביצירת חוויות

סירנות
מהן נקודות שלילה ואיך ניתן להתנקות מהן?

נקודות שלילה, או שיטת הניקוד הישראלית בשמה האחר, הינה שיטה אשר נוסדה לשם מעקב אחר "ההתנהגות התעבורתית" של נהג או נהגת מסוימים לאורך תקופת זמן. המטרה של שיטה זו היא

צלעות כבש
עישון בשר – כל הסודות נחשפים

כדי שעישון הבשר יצליח ויצא טוב, קיימות טכניקות שונות. באמצעות מעשנת פלט כל אחד יכול להגיע לתוצאה טעימה ומשביעת רצון. לא כולם יודעים זאת, אבל עם מעשנת פלט הבשר המעושן