מדיח כלים סימנס – עוצמת שטיפה וניקיון מעולם אחר

ככל שאנו מתקדמים לכיוון המודרניזציה והחדשנות, אנחנו רואים גל פתאומי של שימוש מוגבר בטכנולוגיה כדי לפשט את המשימות היומיומיות שלנו.

והמטבח אינו עומד מאחור כאשר צומחים עם הזמן מטהרי מים בשליטת סמארטפון, מיקרוגלים חכמים ועוד.

ובשביל להרשות לעצמנו אורח חיים כזה, אנו עובדים קשה ביום ובלילה ואין לנו הרבה זמן לביצוע משימות הבית.

למשימות כאלה, אנו שוכרים מנקות, שכבר לא מהוות אופציה אמינה להיות תלויים בה, וגוזלות כסף רב. זו הסיבה שאנחנו כל כך צריכים מדיח כלים. כי גבר או אישה מודרניים לא יכולים לבזבז את זמנם על שטיפת כלים. אם אין לך הרבה מושג לגבי האפקטיביות או הקלות שמדיח כלים מביא, המשך לקרוא ותלמד הכל על מדיח כלים סימנס – המדיח העוצמתי והמוביל בשוק.

 

סקירת מדיח כלים של סימנס (SN25L882EU)

סימנס היא אחת החברות המובילות והאיכותיות ביותר בכל הנוגע למדיח כלים. מוצרי סימנס נחשבים למוצרי פרימיום בתעשייה וברוב המטבחים המודרניים בישראל. במאמר הבא אנחנו נבחן את המודל ID SN25L882EU – מדיח כלים חזק מבית סימנס.

הוא מגיע עם תכונות ייחודיות ושימושיות שונות כמו varioSpeed, iQdrive, סלvarioFlex varioDrawe, rackMatic, אפשרות ייבוש ועוד. נרחיב על כל התכונות הללו בהמשך. מדיחי הכלים של סימנס מצוידים במנוע אינדוקציה iQdrive מבית סימנס, שאינו משמיע קול כלל וגם חסכוני באנרגיה. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

התכונות של מדיח הכלים של סימנס

  1. מנוע אינדוקציה iQdrive

כפי שהסברנו לעיל, המנוע של סימנס iQdrive הוא כמו מטוס שקט יותר ומבטיח יעילות אנרגטית גבוהה יותר. המגנט הקבוע בתוך המנוע מסיר את כל החיכוך, ומבטיח פחות בלאי, פחות רעש ופחות אובדן אנרגיה.

 

  1. מערכת הגנת מים aquaStop עם אחריות

בדומה לדגמי מדיח בוש, גם למדיח של סימנס יש תכונת aquaStop שמונעת נזקי מים (דליפות מצינור הכניסה או מהמכונה). סימנס מבטיחה שמערכת אבטחה זו לעולם לא תיכשל לאורך כל חיי המדיח.

 

  1. תוכניות אוטומטיות

בכל פעם שאתה בוחר תוכנית אוטומטית לניקוי כלים, מידע כלשהו נאסף על ידי AquaSensor כמו גם על ידי חיישנים אחרים והנתונים מועברים ישירות ליחידת הבקרה iSensoric. בהתאם לכך מדיח הכלים מתאים אוטומטית את מחזור השטיפה ללכלוך שעל הכלים.

 

  1. פיזור יעיל של חומרי ניקוי

מדיח הכלים של סימנס מבטיח שימוש מקסימלי בחומרי הניקוי. סילון מים בלחץ גבוה ממיס במדויק את חומר הניקוי במים ואז מפיץ את המים באופן אחיד בכל המכונה.

 

  1. RACKMATIC ומערכת קיפול

rackMatic – עוזר בהתאמת גובה הסל העליון. הוא יכול להתאים את הגובה לעד 3 רמות.

מערכת קיפול – חלקי המדיח מתקפלים בנוחות. זה עוזר בהעמסה והצבה של מגוון כלים.

 

כוסות

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
האם מחלת הסרטן מקנה פטור ממס הכנסה?

מחלת הסרטן עשויה לפטור אתכם מחובת תשלום מס הכנסה במידה והמשכתם לעבוד. כמו כן, במידה והייתם חולים בסרטן בעבר והמשכתם לעבוד, אך לא קיבלתם את הפטור ממס בפועל, יתכן שאתם

מכונה מקצועית
ניקוי ספות בשרון

הספה האהובה עליכם כבר לא נראית טוב בשנים האחרונות, היא מלאה בלכלוכים שלא יורדים ואתם תוהים מה כדאי לעשות בנידון? אם כך, חשוב שתדעו שהיום ניתן ליהנות משירותי ניקוי ספות

סירים-בטון
כיצד נמנעים מכתמי מים מתחת לעציץ?

מכירים את זה שאתם משקים את העציץ וישר יוצאים הרבה מים? זה מבאס ובעקר מלכלך ויוצר כתמים על גבי המשטח שנמצא מתחת לעציץ. בכדי להבין כיצד נמנעים מכתמים אלה, חשוב