מה חשוב לעשות בכל ניקיון ומה חשוב לעשות פעם בחצי שנה במשרד

ניקיון המשרד הוא אחד מהשלבים החשובים בשימור ותחזוקה של המשרד. משרד נקי ומתוחזק היטב, משדר מקצועיות ורצינות למבקרים, שותפים ולקוחות. הוא גם מאפשר לעובדים להתרכז בקלות וביעילות במשימות העבודה שלהם, ומשפיע לטובה על איכות החיים והבריאות של כל המשתמשים במשרד. נציג כאן מה חשוב לעשות בניקיון משרד מדי יום ומה חשוב בניקיון תקופתי

 

מי מנקה ומתי?

כן, לא מדובר בקסם ואין רובוטים שמגיעים לאחר סיום יום העבודה והופכים את המשרד המבולגן ומלוכלך מיום שלם של עבודה למשרד המבריק, המאוורר והנעים שאליו מגיעים העובדים בבוקר המחרת. כן, אלה הם הגיבורים האנונימיים של כל משרד ומשרד, אנשי צוות הניקיון, בדרך כלל  בעזרת חברה של שירותי ניקיון למשרדים.

נדמה שרק התחושה הנעימה של תחילת יום העבודה היא ההשפעה של ניקיון המשרד אבל חשוב לזכור שמי שדואג לניקיון היום יומי של המשרד אחראי, במידה רבה, גם לבריאותם ולרווחתם של העובדים.

מי מנקה ומתי

ניקיון יומיומי של משרדים פעילים

דמיינו עולם קסום בו אבק לא מצטבר על רהיטים ועל חפצים, כל נוזל שנשפך על הרצפה נעלם מעצמו והפחים מתרוקנים באופן עצמאי. נחמד, לא? זה בערך המצב של עובדים במשרד שבו יש דאגה וטיפול בניקיון היום יומי של המשרד, שכולל גם ניקיון של הרצפה מכל הכתמים הדביקים שנוצרו משפיכה של קפה, הסרה של אבק מצטבר, ניקוי וחיטוי משטחים, ריקון של כל הפחים והחזרת השירותים והמטבח למצב מסודר, אחרי יום שלם של פעילות.

הניקיון היום יומי, גם אם נדמה שאין בו צורך, הוא הדרך להימנע מהצורך במשימות ניקיון של הצטברות לכלוך.

 

ניקיון תקופתי

ולמרות שמתרחש ניקיון יום יומי שגרתי במשרד, יש עדיין חשיבות גם לניקיון עמוק יותר, בתדירות שונה. בניקיון תקופתי מקבל המשרד יחס מיוחד – ניקיון יסודי מאחורי רהיטים וניקיון ואחזקה של הרהיטים עצמם, ריענון והחלפה של מוצרים שזמנם עבר, כמו מתקן שתיה, ברז מטפטף, שטיח, מעל תמונות וגם מה שמצטבר על גופי התאורה ועל המדפים הגבוהים וכמובן גם החלפה של מסננים למערכות מים ולמערכות מיזוג כדי להבטיח שימוש בטוח ובריא במשרד ובשירותיו.

ניקיון תקופתי

ניקיון דו שנתי

בעולם אוהבים לקרוא לניקיון החצי שנתי "ניקיון אביב", בארץ קוראים בדיוק לאותו טקס "ניקיון פסח" ומוסיפים לו גם את משימת הרחקת החמץ מהבית. אבל בלי קשר לענייני חגים, ניקיון חצי שנתי כולל כמובן גם ניקיון עמוק ויסודי יותר וגם משימות תקופתיות. הניקיון היסודי מייצר תחושה של רענון וחיות במשרד גם בזכות הניקיון היסודי וגם בזכות ההתחדשות האביבית בוילונות, תמונות, חיפויי קירות ועוד.

 

לסיכום

ישנם דגשים שונים בניקיון יום יומי שמטרתו איפוס של המשרד למצב שמיש ביום המחרת מול ניקיון תקופתי שתפקידו ניקוי וחיטוי עמוק יותר של המשרד וגם דאגה להחלפה וחידוש של הנדרש אבל אין ספק, גם הניקיון היום יומי וגם התקופתי, חשובים מאוד למשתמשי המשרד.

מה חשוב לעשות בכל ניקיון ומה חשוב לעשות פעם בחצי שנה במשרד

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מופעי קסמים אינטראקטיביים
איך לשלב קוסם באירוע ספורטיבי או תחרותי

תכנון אירוע חברתי לילדים צעירים דורש שיקול דעת ויצירתיות כדי להבטיח חוויה מהנה לכל הנוכחים. אבל מה אם נוסיף מגע של קסם לתערובת? שילוב קוסם באירוע שלכם יכול להפוך מפגש

צלעות כבש
עישון בשר – כל הסודות נחשפים

כדי שעישון הבשר יצליח ויצא טוב, קיימות טכניקות שונות. באמצעות מעשנת פלט כל אחד יכול להגיע לתוצאה טעימה ומשביעת רצון. לא כולם יודעים זאת, אבל עם מעשנת פלט הבשר המעושן

גריל ראשית
איך לנקות גריל גז בטכניקה הנכונה

קניתם גריל גז חדש? מזל טוב! עכשיו אתם צריכים לזכור שזה לא רק קניתם ומספיק אלא צריך גם לנקות אותו כמו שצריך שיוכל להחזיק לכם לאורך זמן והאוכל יהיה טעים