מה כולל ניקיון של הבית אחרי שיפוצים?

הליך של שיפוץ הבית ידוע כהליך די מורכב שדורש מהדיירים למצוא במרבית המקרים, מקום חלופי לגור בו למשך תקופת השיפוץ. אבל אם לומר את האמת, העניין לא מסתיים כאן. בסיום כל שיפוץ יש צורך לבצע הליכים נוספים כמו הובלה של רהיטים שהיו מחוץ לדירה וניקיון מקיף שיעלים את כל שאריות השיפוץ שנותרו בבית. במדריך הנוכחי בחרנו להתמקד בבירור בכל הנוגע להליך הניקיון של הבית במצב זה וחזרנו עם כל הפרטים החשובים שכדאי שתדעו.

 

הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך הנוכחי

את מדריך זה כתבנו תוך סיוע מטעם אנשים שהסתייעו ממש לאחרונה בשירותיהן של חברות ניקיון לאחר שביצעו הליך שיפוצים בבית. מסתבר שלא פעם, אנשים בוחרים לוותר על  "התענוג" שבניקוי הבית לאחר השיפוץ, פשוט בגלל שמדובר בהליך שנחשב למורכב. חברת ניקיון, מסתבר, עושה את העבודה באופן הטוב ביותר ומאפשרת לדיירים לחזור לבית נקי מהיסוד. אותם אנשים שמחו לשתף אותנו בניקיון שקיבלו מטעם חברת הניקיון הנבחרת והם גם לא שכחו לציין שהם שמחו שביצעו את בחירה זו ולא קרעו את הגב וניקו את הבית בעצמם. שכן, אתם צפויים לראות בעצמכם שמדובר בניקיון מורכב.

 

הדבר ה- 1 שנכלל בניקיון של הבית לאחר שיפוצים – פוליש לרצפות

אחד הדברים הבולטים ביותר שעלו במהלך השיחות שערכנו עם אלו שהסתייעו בשירותיה של טופ יהלום חברת ניקיון לאחר שערכו שיפוצים בבית היה הליך של פוליש לרצפות. עבור מי מכם שלא יודעים במה מדובר, זהו הליך שנעשה באמצעות חומרים מיוחדים (לעיתים בווקס למשל) או במכשירים ייחודיים שמאפשרים לחדש את הרצפות ולהפוך אותן מרצפות מיושנות וחסרות ברק, לחדשות כאילו הרגע יצאו מהמפעל.

 

הדבר ה – 2 שנכלל בניקיון של הבית לאחר שיפוצים – הורדת שאריות צבע

אם אי פעם יצא לכם לצבוע קיר, אפילו קיר קטן ביותר, אתם בטח יודעים שמדובר בעניין מלכלך ביותר. שכן, לא משנה כמה תנסו לשמור על ניקיון, תמיד תגלו שיש שאריות צבע מסביבכם. האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שלפני שחברת הניקיון הגיעה, הבית היה מלא בשאריות של צבע במקומות שונים, למשל:

  • על המשקופים
  • על החלונות
  • על המרצפות

לאחר הניקיון המקיף שערכה החברה, הבית היה נקי משאריות לגמרי.

 

הדבר ה- 3 שנכלל בניקיון של הבית לאחר שיפוצים – שואב אבק וספונג'ה

אי אפשר לדבר על הליך ניקיון לאחר שיפוצים (או הליך ניקיון בכלל) ולא לציין את השואב והספונג'ה שהכרחיים לכל הליך ניקוי. גם לאחר שיפוץ, מתבצע הליך שאיבה מסיבי שמבטיח שלא יישאר גרגר אבק. הסמרטוט של הספונג'ה מבטיח שהרצפות יהיו נקיות ביותר, גם לאחר הליך הפוליש.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מהם הדברים שנכללים בניקיון הבית לאחר שיפוץ. מאחלים לכם שיפוץ קל והליך ניקוי קל גם כן.

מנקה מקצועי

 

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חומרי ניקוי
עם איזה חומר ניקוי הכי טוב לנקות ספות

הריהוט בבית איכותי ומעניין, וגם פעולות הניקוי המתבצעות מעת לעת, משאירות את כלל החלקים של הריהוט נקיים ומצוחצחים בדרך כלל. אבל למרות הכל, הבעיות הקטנות הולכות ומצטברות. כאן כתם קטן

רצפת פרקט
5 סיבות לרטיבות בקיר

רטיבות בקיר עשויה להתרחש ממגוון רחב של סיבות. במדריך הבא נציג חמש סיבות נפוצות לרטיבות וכן נסביר כיצד ניתן להימנע מהתופעה באופן קל ופשוט. רטיבות בקיר – מהן חמש הסיבות

חומרי ניקוי
11 שיטות לניקוי מקלחונים פינתיים

ניקוי מקלחונים פינתיים הוא עולם שלם של אפשרויות ובחירות. לא קשה לשמור על ניקיון המקלחון הפינתי, אבל כדי שיהיה לכם ממש קל, כדאי להכיר את כל הטיפים והשיטות, שישאירו לכם