מה עדיף לנקות לבד או לשלם לחברת ניקיון

יכול להיות שקראתם את הכותרת שמופיעה לעיל ואמרת לעצמכם: "איזו שאלה מיותרת, אנחנו יודעים מה התשובה". אם כך היה, כדאי שתחשבו שוב. שכן, אנחנו היינו מקובעים בנושא עד שפגשנו אנשים שמנקים לבד וכאלו שמשלמים לחברת ניקיון והשיחה איתם גרמה לנו לשנות את כל ההתנהלות שלנו בנוגע לניקיון. הישארו אתנו ותגלו מה המסקנה שלנו ומי יודע? אולי תשנו את דעתכם ותהפכו את החיים שלכם לנוחים יותר.

 

כמה מילים אודות הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

נשלחנו לבדוק מה עדיף – לנקות לבד או לשלם לחברת ניקיון שתבצע את הניקיון במקומנו? ובמקום לתת את הדעה שלנו בנושא (שהייתה די מוצקה עד רגע כתיבת מילים אלו), החלטנו לפגוש אנשים שבוחרים באחת מתוך האפשרויות הללו, כדי לשמוע מהם את חוות דעתם בנושא. הנה הגורמים הללו:

  • אנשים שמנקים לבד
  • אנשים שיש להם חברת ניקיון צמודה

שאלנו אותם את כל השאלות, קיבלנו מהם את כל היתרונות והחסרונות שבבחירה שלהם וכתבנו את כל הממצאים. כך שבסופו של דבר – הגענו למסקנה שאתם חייבים לשמוע מהי.

 

מה אמרו אלו שמנקים עם חברת ניקיון?

הגענו אל כמה גורמים שמנקים באמצעות חברת ניקיון כבר שנים ארוכות. חשוב לציין, מדובר באנשים שאנחנו לא מכירים. הם פנו אלינו לאחר שפרסמנו ברשתות החברתיות שאנחנו מבקשים לענות על סקר קצר בנוגע להתנהלות בכל הנוגע לניקיון. גילינו שרבים מהפונים לא מנקים בעצמם כלל, אף פעם. אפילו לא מעבירים מטלית על השולחן אחרי שנשפך להם המיץ. אם לא די בכך, מסתבר שרוב מוחץ מסתייע בשירותיה של חברת ניקיון פסגת הפוליש חברה שלא הייתה לנו מוכרת עד הרגע שבו קיבלנו את הנתונים. לדבריהם, יש בבחירה זו רק יתרונות:

  • אין כאבי גב
  • לא צריך לקנות חומרי ניקוי
  • לא צריך להקדיש זמן לניקיון. אפשר לנצל את הזמן לדברים אחרים

 

מה אמרו אלו שמנקים לבד?

אלו שמנקים לבד ציינו שיש לכך מגוון רחב של יתרונות. הנה כמה מהבולטים שצוינו על ידי רבים מהגורמים שענו על הסקר:

  • אנחנו יודעים שהניקיון יתבצע בדיוק כפי שאנחנו אוהבים
  • אנחנו אנשים חולי שליטה, רוצים לדעת שהניקיון מתבצע בזמן. כך שמתאפשר לנו להגיע להישג הזה לבדנו

לא מעט ציינו שיש חיסרון לצד הניקיון העצמאי. מדובר בכאבי גב ובהתעסקות שנלווית לעניין. ועדיין, הם מציינים שהם לא היו חושבים להסתייע באנשים חיצוניים, פשוט כי זה ההנאה שלהם.

 

לסיום – המסקנה שלנו

במהלך איסוף הנתונים אנחנו הבנו שיש יתרונות רבים לחברת ניקיון. בדומה לגורמים שענו על הסקר, גם אנחנו לא מצאנו חיסרון אחד בעניין. כך שהבנו שאנחנו פשוט חייבים לנסות את האפשרות הזו. כעת, אנחנו כותבים לכם מהמשרד המצוחצח שלנו ולא אנחנו ניקינו. אז תבינו לבד את המסקנה שלנו.

שואב

 

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כוסות זכוכית
יתרונות מכשיר ה FreshCUP

מדיח כלים קטן FreshCUP הוא פטנט ייחודי אשר נהגה על ידי ממציא ישראלי לאור הרגשת הצורך המשמעותי בכלים שיעברו ניקוי מהיר ומידי במשרדים. למעשה, מדובר במדיח כלים קטן ומעוצב אשר