מכונת פוקפורן – הוראות בטיחות לאירועי ילדים

מכונת פופקורן נחשבת ללהיט הגדול ביותר של אירועי הילדים בארץ ובעולם. אפשר לומר שלא שמענו עד היום על אירוע לילדים שמתקיים ללא מכונה שכזו. את המדריך הנוכחי בנוגע להוראות בטיחות בעת שימוש במכונה מסוג זה החלטנו לכתוב לאחר שנכחנו באירוע שכמעט והסתיים באסון. כדי שתוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם יסתיים בטוב וללא אירועים חריגים, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו את הוראות הבטיחות שכדאי שתיישמו.

 

עניין מספר 1 בבטיחות לאירועי ילדים עם מכונת פופקורן – הגבהה

לא מעט מהמקרים שבהם נעשה שימוש לא נכון במכונת פופקורן באים לידי ביטוי בעקבות אי הגבהה של המכונה. הכוונה במצבים שבהם אנשים מעמידים את המכונה כפי שהיא, על הרצפה, ללא הגבהה. כך שבעצם, מתאפשר לילדים קטנים להכניס את הידיים אל תוך המכונה ולסכן את עצמם, מבלי שהם בכלל יודעים, בדרגת כווייה ברמה גבוהה. כדי להימנע ממצב שכזה, מומלץ להגביהה באופן בטיחותי את המכונה, ובכך להימנע מהגעה של ילדים קטנים אל המכונה עצמה.

 

עניין מספר 2 בבטיחות לאירועי ילדים עם מכונת פופקורן – שמירה ללא הפסקה

לעיתים ישנה אפשרות להזמין מכונת פוקפורן ולקבל מפעיל שנמצא בסמוך אליה. המפעילים מקבלים את הוראות הבטיחות מראש, כך שהם מונחים שלא לעזוב את עמדת המכונה לרגע. במידה ובחרתם להגיש את הפופקורן באופן עצמאי, ללא עזרה של מפעיל, כדאי שתשימו לב שבכל רגע נתון יש מישהו שנמצא בסמוך למכונה.

גם אם הגבהתם את המכונה ונדמה לכם שכעת, אין לילדים גישה אליה, אתם עדיין צריכים להיות בטוחים שהיא נמצאת תחת השגחה תמידית. ילדים עשויים להיות סקרנים ולעלות על כיסא או הגבהה כלשהי במטרה לעלות אל המכונה כשאין איש לידה.

 

עניין מספר 3 בבטיחות לאירועי ילדים עם מכונת פופקורן  – יציבות

אם בחרתם לשכור את המכונה ממקום איכותי ומומלץ, סביר להניח שהעניין הזה לא ייגע לכם. אבל לעיתים, יש מי שבוחרים לשכור או לקנות את המכונה ממקום שהם לא מכירים כלל וכלל. הדבר עשוי להוביל לקנייה של מוצר סוג ב' שעשוי להתנדנד ממקומו.

מצב שכזה יכול להביא לצערנו בסופו של דבר לנפילה של המכונה על ילד, מבוגר או פעוט. לכן, חשוב מאוד שתבדקו את יציבות המכונה כשאתם מעמידים אותה ותראו אם היא יכולה ליפול מכל מגע קטן. במידה וכן – תעשו מה שצריך כדי לייצב אותה.

 

שימו לב שאתם שוכרים את המכונה ממקום אמין ומומלץ

השכרת מכונת פופקורן מחברה אמינה ומומלצת תאפשר לכם להיות בטוחים שמדובר במכונה איכותית שעומדת בתקנים. חשוב מאוד לשים לב לכך שמדובר בחברה שעומדת בקריטריונים אלו, מכיוון שהדבר יכול להקל עליכם ולאפשר לכם להיות בטוחים שבחרתם נכון.

 

לסיום

עד כאן הוראות הבטיחות שאתם חייבים לדעת בכל הנוגע להפעלה של מכונת פופקורן באירועים לילדים. בהצלחה!

אירועים לילדים

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש מנקה
כל השיטות לחדר רחצה מבריק

"מהי השיטה הטובה ביותר לניקוי חדר רחצה" היא ללא ספק אחת השאלות הנפוצות ביותר, ואנחנו כאן בכדי לענות על השאלה באמצעות הצגה של שלוש טכניקות מרכזיות אותן תוכלו ליישם כבר

ספוג
איך לנקות ציליה שישבה בחוץ כל הקיץ

ציליה בחורף היא כמו מטריה בקיץ- פחות פרקטית ולא תואמת את רוח העונה. האתגר האמיתי בשמירת ציליה מקיץ אחד למשנהו, הוא התחזוקה שלו שתבטיח בסופו של דבר את עמידותו. האתגר

אסלה וניאגרה
ניקוי שירותים – המדריך המלא

חלקנו עושים את זה פעם בשלושה ימים וחלק פעם בשבועיים, אבל כולנו מקפידים לנקות את השירותים ולהשאיר אותם כמה שיותר נקיים. בעוד שחלק מסתפקים בחומר בסיסי ומגבונים ואחרים קונים את

הדברות ראשית
הדברות זולות

כיום, קיימות חברות הדברה ומדבירים רבים בשוק, ומדבירים רבים גובים מחיר מופקע בעבור הדברה בטענה שהחומרים והשירות הם הטובים ביותר! צריכים לפתור בעיית מזיקים או מכרסמים בבית הפרטי או בית