ניקיון מושבים מעור ברכב – מספר טיפים שכדאי לדעת

הרכב מפנק וחדיש, הנהיגה איכותית ומפנקת והילדים נהנים מהאוטו כמעט כמוכם, ההורים ששילמו עליו.

אמה-מה, הילדים גם מלכלכים את הרכב בכל פעם שהם נכנסים אליו וזה כבר דורש ניקיון מושבי עור באוטו.

נקעה נפשכם מניסיונות להסיר כתמים ממושבי עור ברכב? הנה הטיפים המנצחים שלכם!

בין אם אתם נוהגים ברכב כזה או אחר, בכל מקרה יהיה חשוב לנקותו כהלכה ולהנות מאיכות נסיעה אסתטית. חשוב להבין, סביבה נקייה משפיעה ומשליכה רבות על מצב רוחו של הנהג. ואם כבר מדברים על זה, גם ניקיון בבית הוא חשוב ומשפיע על המצב הנפשי של האדם המתגורר בו. אבל אנחנו לא כאן בכדי לדבר על הבית המצוחצח שלכם, אז בואו נדבר על ניקיון מושבי עור ברכבים:

 

אין צורך להילחץ מכתמים על מושבי העור ברכב

תכננתם לרכוש רכב תקופה ארוכה, אפילו מצאתם תנאי מימון לרכב חדש ומהמם. רכשתם אותו ושבוע לאחר מכן גיליתם, שהילדוד'ס השאירו במושב האחורי כתמים שקשה להסיר. ובכן, אין סיבה להתרגש ואין כל סיבה להילחץ.

בעזרת מספר טיפים וחומרי ניקוי מתאימים, אתם תוכלו לנצח כל כתם וכתם, גם את הכי עיקש וסרבן. לא הלך? אנחנו כבר עכשיו נמליץ לכם על שירותי ניקיון לרכבים, שירותי ניקוי למושבי עור וכו'. ניקיון מושבי עור ברכבים מצריך, בראש ובראשונה, חומרי ניקוי ייעודיים.

 

האם חובה לרכוש אך ורק חומרי ניקוי ייעודיים לניקוי מושבי עור באוטו?

אסור לכם להתפשר על זה וממש לא יהיה מומלץ לרכוש חומרי ניקוי מבית מותג לא מוכר כלשהוא. מאחר שחומרי ניקוי לפעמים יכולים להיות כימיים מאוד וגם מאוד חזקים, אתם מוזמנים להימנע מלרכוש חומרי ניקוי לא מזוהים שהרכב החומרים בהם הוא לא ידוע.

ואם כבר אמרנו את זה, אנחנו אישית ממליצים לכם על הימנעות משימוש בחומרי ניקוי ביתיים ובאלתורים של בית.  נכון, ישנם כתמים מסוימים במושבי הרכב שניתן להסיר בעזרת סודה ולימון, אבל במושבים מסוימים זה גם יכול לגרום לנזקים, לפעמים גם נזקים שיצריכו ממכם תיקון מושבי עור ברכב אצל רפד אומן, או רפד מומחה לתיקון מושבי עור ברכבים.

 

חברות ניקוי מושבי עור ברכב: ההמלצה הכי חמה שאפשר לתת

בשורה התחתונה, הכי מומלץ להסתייע בשירותיהן של חברות ניקוי רכבים, אנשי ניקיון לניקוי מושבי עור ברכב וכו'. אתם יכולים להסתייע בשירות אנשי המקצוע האלו, שבדרך כלל יגיעו אליכם עם מכונות ניקוי מתאימות לביצוע המלאכה.

לא מעוניינים בסיוע מקצועי? אם אתם מנסים לנקות בעצמכם את המושבים ברכב ופחות מעוניינים בסיוע מקצועי, חשוב לעשות זאת בזהירות ובשלבים. מה ז"א שלבים? ובכן, אם רכשתם חומר ניקוי ואינכם בטוחים אם הוא ייעודי לסוג המושבים שלכם או לא, יהיה כדאי להתנסות עם החומר לאט-לאט.

 

רכשתי חומר ניקוי מושבים באוטו, עכשיו מה?

ראשית, נסו את החומר בפינה נסתרת כלשהיא, עדיף באזורים שמתחת למושבים. אם אתם רואים שהכול בסדר וחומר הניקוי אינו גורם לירידה של צבע ולדהייה של צבע, המשיכו לאט-לאט לשאר חלקי המושב. מבחינת חומרי הניקוי עצמם והסוגים שכדאי להכיר, באופן כללי, כדאי לדעת שישנם חומרי הקצפה לניקוי בדים ומושבים.

אבל, וזה אבל חשוב, חומרי הקצפה לא תמיד יתאימו לכל סוגי המושבים, במיוחד לא למושבי עור. לרוב, בכדי לנקות מושבי עור, יהיה צורך פשוט לקחת מטלית לחה (לא רטובה וספוגה במים!), ולנסות לנקות את הכתם בצורה סיבובית.

כיצד יש לנקות עם מטלית לחה? האם ללחוץ חזק ולשפשף?

עוד חשוב לדעת ולזכור, לרוב לא יהיה מומלץ לשפשף מאוד חזק עם המטלית, שכן זה יכול לגרום לירידה של צבע מהמושבים ברכב. לידיעתכם, מושבי עור כמעט תמיד יגיעו צבועים בצבע כזה או אחר, גם אם זה נראה לכם שהמושבים מגיעים בצבעם הטבעי, צבעו של עור.

בנוסף, אם תשפשפו מאוד חזק בעזרת המטלית את המושב, אתם יכולים לגרום להתפוררות של מושבי העור. אם ניסיתם הכול ושום דבר לא הצליח, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי הניקוי שלכם. אלו, יגיעו עם כל הניסיון המקצועי והידע המקצועי שצריך בכדי לנקות מושבי עור מרכבים. בהצלחה!

 

 

לאחר הניקוי

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פח שירותים
החשיבות של פח בשירותים

חדר השירותים הוא חדר שדורג היגיינה רבה. לא בכל חדר בבית תדרשו לשמור כל כך על היגיינה וחיטוי מתמיד. אך כאן אין מנוס מלשמור על היגיינה גם היא זה כרוך

שידה מעץ
איך מנקים שידת עץ יוקרתית?

שידת עץ יוקרתית היא פריט עיצובי ושימושי אך גם כזה שזקוק טיפול מיומן ותחזוקה שוטפת אם אתם רוצים לשמור עליו במצב מצויין לאורך זמן. ניקוי שגרתי יכול לעזור בשמירה על