איך לנקות ריהוט למרפסת?

עוד רגע מתחילה העונה של המרפסות.

השמש מאפשרת לשבת בחוץ, הציפורים מצייצות ואפשר סוף סוף להתיישב על ריהוט המרפסת שחיכה לנו זמן ממושך, או שלא?

רגע לפני שאתם ניגשים להתיישב על ריהוט המרפסת שלכם, כדאי שתבדקו שהוא אכן נקי ומזמין.

אם הריהוט שלכם היה חשוף במהלך העונה הקודמת (כלומר, אם הוא לא היה מכוסה בכיסוי ייעודי), ייתכן שתמצאו את עצמכם יושבים על לשלשת ציפורים, אבק

ולכלוכים נוספים.

רגע לפני שתנסו להוריד את הלכלוכים בכל מיני שיטות שסבתא לימדה אתכם פעם, כדאי שתקראו איך אפשר לנקות ריהוט למרפסת שעשוי מחומרים שונים.

 

 איך לנקות ריהוט מרפסת מעץ?

יש לכם ריהוט למרפסת מעץ? אתם כנראה יודעים כי מדובר בחומר חזק ועמיד יחסית. אך אין זה אומר שהעץ לא דורש טיפול תקופתי ותחזוקה לשימור.
רגע לפני שתתחילו בניקיון העץ, אנחנו רוצים לתת לכם טיפ חשוב בכל הנוגע לתחזוקה של העץ:
תמעיטו בכל מגע של מים בעץ. אם יש אפשרות, עדיף להימנע ממגע שכזה לחלוטין.
כדי לנקות את ריהוט העץ למרפסת ללא שימוש במים, אתם יכולים לעשות שימוש במטליות לחות או בתרסיס ייעודי לעץ.
שני הפתרונות הללו מאפשרים לכם לנקות ולהסיר אבק מהעץ.

 

  1. איך לנקות ריהוט מרפסת ממתכת?

ידוע כי האויב הגדול ביותר של המתכת היא החלודה. רוב רהיטי המרפסת נמכרים עם שכבת "אל חלד" וחשוב לנקות אותם בהתאם. הכוונה היא, שאם חשבתם לנקות את הריהוט באמצעות צינור מים, כדאי שתחשבו שוב.
ריהוט מרפסת ממתכת מומלץ לנקות באמצעות מטלית לחה שספוגה בנוזל לניקוי כללי. חשוב לשים לב שהנוזל הנבחר הוא אינו אקונומיקה או חומצה כלשהי, שכן נוזלים אלו עשויים לפגוע במתכת.

 

  1. איך לנקות ריהוט מרפסת שיש בו שילוב של ריפוד?

ריהוט המרפסת שלכם משולב עם ריפוד? אם מדובר בריפוד שעשוי מחומר סינטטי, אתם יכולים לשטוף אותו עם מעט מים ונוזל להסרת כתמים. מומלץ לעשות שימוש במברשת שיניים (שמיועדת אך ורק לניקיון) ולשפשף באמצעותה את הכתמים עד להסרה מלאה.
במידה ומדובר בריפוד בד נשלף, אתם יכולים להפריד את הריפוד מהרהיט עצמו ולכבס במכונת הכביסה תוך בדיקה מדוקדקת של הוראות היצרן.
שימו לב שבדים יכולים לדהות לאחר שהם נמצאים זמן ממושך בשמש. לכן, חשוב מאוד שבמצבים שבהם אתם אינכם  עושים בהם שימוש – תאחסנו אותם במקום בטוח ומוגן ככל הניתן.

 

להבא – תשמרו על הריהוט שלכם ככל שניתן

אנחנו נסיים בטיפ שיחסוך מכם את סאגת הניקיון בעונה הבאה.
תכסו את ריהוט המרפסת שלכם עם כיסוי איכותי, כזה שיגן על הריהוט מנזקי שמש וגשם. אם יש לכם אפשרות לאחסן את הריהוט בתוך מחסן או באחד מחדרי הבית, כמובן שמדובר באפשרות הטובה ביותר ועדיף שתבחרו בה.

 

רהיט מעור

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
זוג הולכים יד ביד
איך לשמור על ניקיון בשימוש ויאגרה טבעית

מאז כניסתה של הויאגרה לעולם התרופות והטיפולים בתחום יחסי המין, אנו עדים לשינוי ניכר בתפישה הציבורית לתחום הזה. הויאגרה הטבעית הביאה את הנושא למודעות, ובעקבותיה קמו ועלו עוד סוגים רבים

מזרון
2 דרכים מקובלות לניקוי שתן ממזרונים

הרבה הורים מכירים את הסיפור, וגם אנשים רבים אחרים, בריחת שתן במהלך הלילה זה לא דבר נעים בכלל. אך מעבר למקלחת, החלפת הבגדים והחלפת המצעים, חייבים לזכור לנקות את המזרן

מטבעות
האם מחלת הסרטן מקנה פטור ממס הכנסה?

מחלת הסרטן עשויה לפטור אתכם מחובת תשלום מס הכנסה במידה והמשכתם לעבוד. כמו כן, במידה והייתם חולים בסרטן בעבר והמשכתם לעבוד, אך לא קיבלתם את הפטור ממס בפועל, יתכן שאתם