תיקון ספות – להחזיר את היופי והנוחות לספה

כל רהיט בבית, במקום העבודה, בקליניקה, במתחם האירוח או הלובי בבניין עלול לסבול מאוחר או מוקדם משבר, קרע או התיישנות שגורעים מאיכות הרהיט ומצריכים מכם להחליף אותו בהקדם. 

אלא שבזכות טכניקות מתקדמות וחדשניות, אין באמת צורך למהר לפזר כספים על רכישת הרהיט החדש ופתרונות יעילים הקיימים כיום בשוק יכולים לספק לכם תיקון ספות מושלם עד הקצה להשבת האיכות ורמת הגימור ובהשקעה כספית נמוכה.

ספה בבית שדורשת תיקון

מי שחשוף לנזקים פוטנציאליים מכל הסוגים הוא בעיקר הספה שלכם בבית.

מקום האירוח, ההתכנסות, הצפייה בטלוויזיה, המשחק עם הילדים וחלל המגורים המרכזי הוא המקום שאליו מתנקזות כלל התאונות שמעכירות את הספה – החל מכתמי אוכל או מיץ, ועד כתמי דם, שתן או שמן סורר.

אך בעוד שאת כל אלו ניתן לנקות באמצעות שלל תכשירים ושיטות, את הנזק שיוצר שברים, קרעים או תפרים שנפתחו שום ספריי ניקוי לא יכול לתקן ועל כן דרושה לכם חברה מקצועית לתיקון ספות שתגיש סיוע לרהיט "הפצוע" ותחדש אותו כך שהנזק ייעלם במלואו.

באותו האופן, ניתן לבצע מילוי ספות שקועות שהישיבה עליהן הפכה לבלתי נוחה כפי שהייתה כשהתיישבתם עליה לראשונה וחברה מקצועית תוכל לרפד את הספה מחדש או להוסיף עוד חומר על המילוי הקיים –הכל כדי שתקבלו את הרהיט האיכותי והאהוב שלכם בחזרה.

תיקון ספות מקצועי

אנשים משקיעים ממיטב כספם על מנת לרכוש ספה שתתאים לצרכי הבית, למידות הסלון, לעיצוב והחיוניות.

קניית ספה ממותג יוקרתי היא הרבה פעמים הגשמת חלום ממש וברור כי כל רכישה נוצרה תוך בדיקה מעמיקה, סקר שוק, תכנון, חשיבה ועמל רב סביב הצבתה בחלל הבית. לכן כאשר היא ניזוקה, נראה שכל מה שהשקעתם בה עומד להיזרק לצפרדע השכונתית ובדיוק את זה אנו מנסים למנוע

. לא תאמינו עד כמה פשוט ויעיל כיום ליישם תיקון ספות שבורות, קרועות, פרומות או שקועות על הרהיט היפהפה שלכם ואם מתבצעת העבודה באופן מקצועי, היא תניב תוצאה שנראית כחדשה, כאילו כלום לא קרה מעולם.

תיקון ספות מקצועי בוחן את דגם הספה והחומרים שמהם נבנתה: שלדת עץ, ספוגים, קפיצים, מסעדים, משענות גב וריפודים במרקמים שונים (בד, עור וכד').

אבחון הספה הזקוקה למרפא יכוון אל טכניקת פעולה מסוימת שתטיב עם הספה ותאפשר לה לשוב למראה הדרוש: מתיחת רצועות או מילוי ספוג קשיח על מנת לייצר רמת קשיחות טובה לספה השקועה, קרע או תפר שניתן לתיקון על ידי מכונה מיוחדת (לא מדובר במכונת התפירה הביתית והמוכרת) וטיפול במראה החיצוני על ידי העלמת שריטות, שפשופים, סדקים, חבלות צבע ועוד שלל נזקים אפשריים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים תיקון?

הטיפול מתבצע בביתכם, כאשר המקצוען מגיע בליווי כל הציוד הדרוש מבלי שתצטרכו להוביל אותה אליו. המודעות לתחזוקה, היגיינה וניקיון בבתי ישראל, הולידה עוד ועוד מומחי תיקון ומומחי ניקוי ספות ועל כן נוצר שוק פרוץ שבו מצד אחד קיימת מודעות נמוכה של הצרכנים לגבי טכניקות התיקון וכיצד הן מתבצעות ומצד שני מי שמנצל אותם במטרה לקבל את כספו תוך ביצוע עבודה לא מהימנה.

לכן חשוב לדרוש (ולהתעקש אם צריך) על הצגת תעודות אחריות והסמכה מטעם המתקן לפני כל תיאום הגעה מולו. ביצוע בלתי מקצועי פירושו בלתי אחראי ולכן הנזק עשוי להחמיר ואף להפוך את הספה למסוכנת מבחינה בטיחותית או בריאותית, מה שיצור בלית ברירה גם נזק כספי עצום.

טיפול בקרעים ותפרים פרומים

הספה להבדיל מרהיטים אחרים בבית, היא כזו שאנו מנהלים איתה המון מגע ועם הזמן היא שוקעת ומאבדת את צורתה בשל התכונות האלסטיות שהיא כוללת.

אם בעבר הספה נתנה תמיכה נכונה לגב, הידיים או הראש, לאחר זמן מסוים היא מרגישה רפויה והקשיחות ממנה והלאה.

לכן בתהליך מילוי ספות, מתבצע ניפוח של המושבים תוך החדרת ספוג קשיח ש"מעודד" את הספוג המקורי לשוב לפעולת ההתנגדות התקינה.

בנוסף מתבצעת מתיחה חדשה של הרצועות – אותן רצועות אלסטיות שבעבר יצרו תמיכה נכונה כנגד הגוף אך הלכו ונחלשו באופן טבעי.

כל מילוי ספות יוכל לעבור במקביל גם החלפת בד במידת הצורך וכך גם ייתפר הקרע או החלק הפרום בספה, במידה וקיים. תפרים מטופלים באמצעים טכניים ורק אדם מיומן ועתיר ניסיון יהיה מסוגל להתמודד איתם בצורה נכונה.

תפר משוחרר יכול להיווצר משלל סיבות, אך זה הקטן גדול יהיה ולכן חשוב לטפל בו כמה שיותר מהר לטובת צמצום הנזק. ברוב המקרים תגלו שגם קרע שהיה נראה לכם עצום ובלתי אפשרי לטיפול, יכול להיתפר בצורה איכותית וחזקה כדי למנוע ממנו להיווצר שוב בהמשך.

חשבתם שרק ספות בד קרועות או פרומות ניתן לתפור בחזרה? אז חשבתם. גם עם תיקון ספות עור קרועות יש מה לעשות והטיפול מתבצע על ידי הדבקת מדבקה מיוחדת, שמעלימה מיד כל קרע, חתך וסדק קריטיים.

המדבקה היא אקולוגית ואין לה ערכים רעילים או מזיקים, מגיעה במבחר גוונים וגדלים לבחירת הלקוח ועולה מאות בודדות של שקלים. זול בהרבה מאשר העלות של הספה כולה.

ניתן גם לרכוש מדבקה לתיקון ספת עור ולבצע את ההדבקה בעצמכם. בשיטה זו אין צורך בשום כלי עבודה או הפעלת כוח וטמפרטורה כדי לאחד את הקרעים והתוצאה כמובן אחידה ללא רבב ומצריכה רק כמה דקות מזמנכם בסך הכל.

איחוי שברים בספה

שברים בספה יכולים להתרחש מאינספור סיבות, החל מהזזת הרהיט על מנת לנקות או למקם אותו מחדש, דרך התנגשות חזקה בשלדה ועד התיישנות טבעית שגורמת למשענת או המסעד להיסדק ולהתרופף, לשבר ברגלי הספה, קריסה פנימה או ניתוק של חלקי הספה זה מזה.

תיקון שבר בספה מתבצע אצלכם בבית ואיננו מצריך זמן רב כפי שחשבתם. בתהליך מופשט הריפוד כדי לחשוף את נקודת השבר והוא יוחזר לאחר האיחוי כך שלא יהיה ניתן להבחין בשינוי בשום מקרה.

המקצוענים של קלין טק לשירותכם!

בכל צורך שהספה שלכם זקוקה לו – המקצוענים של קליןטק עומדים לשירותכם. החברה הינה היחידה בישראל שפועלת כיום באישור והסמכה מטעם האיגוד האמריקאי לתיקון וניקוי ספות, המגישה סיוע אפקטיבי במיוחד למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים וחברות רהיטים מובילות.

שנים של ניסיון ורכישת מיומנויות וידע הובילו את קליןטק להצטייד במכשור המתקדם בעולם לטובת כל טיפול ואחזקה של מערכות הישיבה ובכל מקום אפשרי, גם בכלי רכב. לחברה אחריות מלאה על ביצוע העבודה והצוות כולו מוסמך, וותיק ומיומן בכל תיקון ספה אפשרי.

המטרה המרכזית היא למנוע מכם להשליך את הרהיט האהוב והמושקע לפח ולעודד את התחזוקה הנכונה כלפיו, גם מבחינה בריאותית לכל הסובבים.

לאחר אבחון הנזק ותיאום הגעה יהיה ניתן ליישם כל טיפול בצורה יעילה עד לשביעות רצון הלקוח על ידי שימוש בתכשירים ומכשירים אקולוגיים שאינם פוגעים בסביבה ואת מוצרי הניקוי באישור משרד הבריאות תוכלו לרכוש באופן בלעדי באתר.

חברת קלין טק צברה שנים של מוניטין וניסיון שיטיבו עם הספה שלכם ויגרמו לה להיראות תמיד כחדשה, כאילו נקנתה ברגע זה ממש.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרי ניקוי
מוצרי ניקיון שכל חולה ניקיון חייב להכיר!

שמירה על סביבה נקייה ובריאה חיונית לרווחתנו הכללית. על מנת להשיג תוצאות ניקוי יעילות, חשוב להיות מודעים למוצרי הניקוי והטכניקות הנכונות. במדריך מקיף זה נציג בפניכם מגוון מוצרי ניקיון שכדאי

רהיטים נקיים
כיצד מנקים רהיטים מבלי להזיק להם?

ניקוי הרהיטים הוא החלק החשוב בתחזוקתם. עם זאת חשוב להיזהר כשמנקים רהיטים. מכיוון שניקוי לא נכון יכול לגרום להם נזק. הסיבה מרכזית לקיצור אורך החיים של רהיטים הוא הזנחת הניקוי

אמן חושים ירון זיגי
הפסיכולוגיה של הזיכרון החושי במופעי מנטליזם

מופעי מנטליזם כבשו את הקהל במשך מאות שנים, הותירו אותם נדהם ומטיל ספק בגבולות התפיסה וההכרה האנושית. בין הטכניקות השונות המשמשות מנטליסטים, השליטה בזיכרון החושי ממלאת תפקיד מרכזי ביצירת חוויות