3 כללים לבחירת כיסוי לספה

השקעתם ורכשתם ספה יפה, אתם לא רוצים לשים עליה כיסוי בגלל שהיא בלויה, אלא כדי לשמור עליה (למרות שכיסוי לספה מהווה פתרון מושלם להפיכת ספה בלויה לספה עדכנית ומזמינה). כיסוי כזה יגן על הספה שלכם מפני לכלוך של חיות מחמד, נעליים של ילדים רוקדים ואפילו סתם, שאריות אוכל.

על מה חשוב להקפיד בבחירת כיסוי לספה? יצאנו לבדוק. כאן ריכזנו עבורכם תגובות של אנשים שרכשו כיסוי לספה ומה לעשות, הם טעו. אנחנו יכולים ללמוד מטעויות של אחרים. מוכנים? בואו נצא לדרך…

 

כיסוי המתאים למידה

צביה מספרת שהיא רכשה כיסוי לספה במחיר יקר, אך היא לא מדדה את מידות הספה בביתה וכך כבר כאשר היא הגיעה לכסות את הספה בכיסוי שרכשה, ראתה את הגדלים הלא מתאימים. כדי לא להפסיד מכך היא פנתה לתופרת שהתאימה את מידות הכיסוי למידות הספה. אבל אל תחשבו שהיא לא הייתה לשלם על השירות הזה…

וכאן היא מתריעה: אם אתם רוכשים כיסויים לספות, הקפידו למדוד את הספה שלכם ולרכוש כיסוי מותאם למידותיה. אין סיבה לשלם מחיר יקר על כיסוי שלא הולם את מידות הספה.

כיסוי ספה

כיסוי כביס ופרקטי

רוני רכשה לפני שנה כיסוי לספה, אך מאז רכשה עוד כיסוי "רכשתי את הכיסוי כדי להגן על הספה מפני חיות המחמד שלי, אני לא סוגרת אותן בכלוב והן מסתובבות חופשי, מותירות שערות על הספה וגם לכלוך, את הכל אני עושה באהבה. הבעיה התחילה כשכיבסתי את הכיסוי שקניתי לשטיפה במכונה. הכיסוי יצא מכווץ ללא תקנה. שימו לב שיש כיסויים המצריכים ניקוי יבש והם לא מתאימים לכביסה במכונה. העדיפו לרכוש כיסוי פרקטי וכביס לספה שלכם".

 

כיסוי שנעים לרבוץ עליו

כל אחד זקוק למקום בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה… בסופו של דבר הספה משמשת אותנו להטענה במהלך היום העמוס שלנו. חיה מספרת על חשיבות בדיקת הנוחות של הכיסוי הנרכש "קניתי כיסוי לספה, בחרתי משהו יוקרתי ועמיד, דאגתי לבדוק שמדובר בבד כביס והתאמתי את הרכישה למידות הספה, אך כבר בפעם הראשונה שישבתי על הספה המכוסה, הרגשתי אי נעימות.

מכירים את הבדים שאי אפשר לשבת עליהם מידי הרבה זמן כי הם פשוט מזיעים? זה היה העניין. אל תעשו את הטעות שלי, בדקו שמדובר בכיסוי נעים והבד מורכב מחומרים נעימים לגוף.

כיסוי ספה

לסיכום

כאשר בוחרים כיסוי לספה, חשוב לבדוק מהן מידות הספה וכך להתאים להן כיסוי מושלם. יחד עם זאת, חשוב לבדוק גם את מידת הפרקטיות של הבד, חשוב שהוא יהיה נוח ונעים לישיבה, אך גם כביס ופרקטי. כך שלא תצטרכו לשלוח את הכיסוי לניקוי יבש רק בגלל לכלוך קל. כפי שסיכמנו כאן כיסוי לספה יכול להפוך ספה ישנה לספה שנראית חדשה ומזמינה, אך הכיסוי משמש בעיקר לשמירה על הספה הקיימת.

כיסוי ספה

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חומרי ניקוי
עם איזה חומר ניקוי הכי טוב לנקות ספות

הריהוט בבית איכותי ומעניין, וגם פעולות הניקוי המתבצעות מעת לעת, משאירות את כלל החלקים של הריהוט נקיים ומצוחצחים בדרך כלל. אבל למרות הכל, הבעיות הקטנות הולכות ומצטברות. כאן כתם קטן

זוג הולכים יד ביד
איך לשמור על ניקיון בשימוש ויאגרה טבעית

מאז כניסתה של הויאגרה לעולם התרופות והטיפולים בתחום יחסי המין, אנו עדים לשינוי ניכר בתפישה הציבורית לתחום הזה. הויאגרה הטבעית הביאה את הנושא למודעות, ובעקבותיה קמו ועלו עוד סוגים רבים