4 טיפים להגברת האבטחה בבית

לחזור הביתה ממסיבה באמצע הלילה ולגלות שאי מי בכובע גרב, התנדב "למיין" לנו את חפצי הבית ולנקות אותו מפריטים יקרי ערך, זו אחת החוויות היותר גנובות והפחות רצויות. האם יש דרך למנוע את הפריצה הבאה בבית? ובכן, כן! יש דרכים לנטרל אורחים בלתי קרואים מדירת החמד שלכם, ולדאוג לכך שקופסת התכשיטים תישאר במקומה הבטוח. מוזמנים לקרוא 4 טיפים שווים להגברת האבטחה בבית, על מנת לדאוג לכך ששום גנב לא יראה בכם יעד פוטנציאלי.

 

שוד לאור יום? לא בבית ספרנו, גם בלילה. 4 הטיפים השווים לאבטחה מוגברת

תמיד יש מישהו בבית – לפחות למראית עין

אם גם אתם חונכתם על ברכי הסדרה של "שכחו אותי בבית", אתם בוודאי זוכרים את שלל פעולות ההסחה אותם מציב גיבור הסרט כדי לייצר אשליה כי הבית מלא באנשים כל הזמן. כאשר אתם נוסעים לחופשה, הקפידו להשאיר נורות דולקות, טלוויזיה מופעלת ורדיו שידבר בלהט וידמה דיבור של אנשים. בנוסף, אינכם חייבים לעשות פרסומי ניסא מתאריכי החופשה המדויקים שלכם. ככל שפחות מכרים ידעו על מועד נסיעה – כך יותר טוב.

 

לא לוקחים סיכונים – מאבטחים את הבית

אזעקה, דלת פלדלת ונעילת חלונות, אינם אמצעים שנועדו לייפות דירות מגורים – הם כאן כדי להוות גורמי קושי והרתעה לפורצים פוטנציאליים. הקפידו לנעול חלונות ודלתות כל לילה. הצטיידו בדלת פלדלת חזקה והתקינו מנגנון אזעקה משוכלל. אין אפס, דירות המוגנות בדלתות עץ דקות הן פרצה קוראת לגנב. הקשו על הפורץ למצוא את דרכו אליכם. חפשו מנעולן איכותי שיתקין לכם בכל מערכות הפתיחה בבית – נעילה מקצועית. אנשי מקצוע מעולים מחכים לכם בכל חלקי הארץ. מנעולן בשדרות, במטולה או בחריש, ישמח לעשות לכם עבודה מקצועית, שתותיר כל גנב מחוצף עם הלשון בחוץ.

 

בטחו את תכולת הדירה שלכם

זה נכון שאם כלי הפורצלן העדינים, ירושת סבתא עליזה, ילכו שולל אחרי פורץ זדוני, שום פיצוי כספי לא יוכל להשיב לכם את הערך הסנטימנטלי, אולם במקרים רבים תשלום ההחזר של הביטוח יכול לסייע לכם להשתקם לאחר פריצה משמעותית. זה הזמן לבטח את הדירה בביטוח תכולה מקיף, וללכת לישון בלילה בלב קל כנוצת אווז.

 

דאגו ליידע את הקהל הרחב: "הבית שלנו מאובטח תותח!"

אם הבית שלכם מצויד במערכת אזעקה משוכללת, בכלב שמירה חד-שיניים או במנגנוני הגנה שונים נוספים, אל תשמרו את המידע לעצמכם. שלטו את גדר הבית באמצעים בולטים: "כלב שמירה בחצר", "האזור מצולם בכל שעות היממה" ועוד כהנה וכהנה. בסוד נגלה לכם, שגם אם "עדיין לא" רכשתם את אמצעי האבטחה, השלט גרידא יכול לסייע… חנויות שונות גם תשמחנה למכור לכם מצלמות אבטחה דמה ועוד קשקושים להרתעה, מה משנה האמת? העיקר שהפורץ יחליט לעשות אחורה פנה.

אבטחה ביתית

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספות מעור
שומרי הספה – כך תנקו את הספה במו ידיכם

כשרוצים לנקות את הספה באופן יסודי וללא רבב, ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לגורם למקצועי שמתמחה בניקוי מסוג זה. אולם, פנייה לבעלי מקצוע לא מתאימה לכל אחד וישנם אנשים שמעדיפים

זוג הולכים יד ביד
איך לשמור על ניקיון בשימוש ויאגרה טבעית

מאז כניסתה של הויאגרה לעולם התרופות והטיפולים בתחום יחסי המין, אנו עדים לשינוי ניכר בתפישה הציבורית לתחום הזה. הויאגרה הטבעית הביאה את הנושא למודעות, ובעקבותיה קמו ועלו עוד סוגים רבים

חברת ניקיון
X יתרונות לניקוי הדירה לפני הלידה

לעתים ממש לא פשוט לנקות את הדירה, בפרט שנמצאים בתקופת ההיריון. העלייה במשקל, ההורמונים המשתוללים, ומצבי הרוח המשתנים מקשים על פעולה שכזאת. אך אין ברירה, רגע שלפני שיגיח לעולם התינוק