שעון דיגיטלי או שעון מחוגים? כך תבחרו שעון קיר

כאשר אנחנו ניגשים לבחירה של שעון קיר, הדילמה המרכזית היא האם לבחור שעון דיגיטלי או שעון מחוגים. לשעון המחוגים יש עיצוב שנראה יפה יותר במבט ראשון, אולם בתור שעון יכול להיות פחות נוח לקרוא אותו. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להחליט מהו שעון הקיר שאותו כדאי לכם לבחור, ואיך גם השעון יכול להפוך למשהו שגורם לבית שלכם להיראות טוב יותר.

 

שעון מחוגים

שעוני מחוגים לבית הם בדרך כלל שעונים מעוצבים יותר. שעון המחוגים מורה על השעה בעזרת מחוגים שמצביעים על מספרים. אם כל מה שחשוב לכם בשעון זה העיצוב שלו, עולם שעוני המחוגים מציע לכם מבחר גדול. כמו עוד רהיטים מעוצבים לבית, גם השעון מתפקד בשני כובעים שונים. מנגד, אם חשוב לכם לדעת בכל רגע את השעה בצורה מדויקת, יכול להיות שזו אופציה פחות טובה.

שעון דיגיטלי

שעון דיגיטלי

שעון דיגיטלי הוא שעון שמציג את הספרות של השעה, וכך למעשה קל יותר לראות מה השעה בכל זמן. השעון הדיגיטלי גם מציג לנו את השניות והדקות באופן מדויק, ולמעשה זה היתרון המרכזי שלו. החיסרון של שעון דיגיטלי הוא בכך שהעיצוב שלו נוטה להיות פחות יפה, ובנוסף, הבטרייה שלו בדרך כלל תסתיים מהר יותר מזו של שעון מחוגים.

 

איך לדעת איזה שעון לשים בחדר

אחרי שהבנתם את היתרונות והחסרונות של סוגי השעונים, הגיע הזמן להחליט מה לשים על הקיר. באופן כללי אם אתם רוצים לדעת בכל זמן את השעה באופן מדויק, והחדר שבו אם מציבים את השעון הוא מקום שאתם מתאמנים בו או אפילו המטבח של הבית, שעון דיגיטלי מומלץ יותר, כיון שאיתו נוח יותר לחשב את הזמנים שאתם צריכים.

מנגד, אם הסיבה המרכזית שאתם שמים שעון היא כדי להפוך את החדר ליפה יותר, לשעון מחוגים יש יתרון כיון שיש מבחר גדול של שעוני קיר מעוצבים, ולא תצטרכו להתפשר על עיצוב.

שעון דיגיטלי

שעון מעוצב

לא משנה על מה החלטתם ללכת בסופו של דבר, נצלו את העובדה שאתם מציבים שעון בחדר בכל מקרה כדי לעשות שימוש בשעון מעוצב. שעון מעוצב הופך את החדר שבו אתם מציבים אותו ליפה יותר, והנוכחות שלו היא לא משהו שאפשר להתעלם ממנו. במקום לקנות אלמנטים דקורטיביים נוספים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט למצוא שעון מעוצב שנראה לכם יפה.

 

לסיכום

שעון קיר הוא פריט שניתן לראות בכל חדר. לפני שאנחנו מציבים שעון על הקיר, חשוב להבין מהי המטרה של השעון. אם אנחנו רוצים שנוכל בכל רגע לראות את הזמן בצורה מדויקת ולחשב זמנים, מומלץ לעשות שימוש בשעון דיגיטלי שבו הפעולות הללו פשוטות יותר. מנגד, אם הסיבה המרכזית להצבת השעון קשורה לעיצוב של החדר, תוכלו לעשות שימוש בשעון מחוגים שנראה יפה יותר.

שעון דיגיטלי

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גריל ראשית
איך לנקות גריל גז בטכניקה הנכונה

קניתם גריל גז חדש? מזל טוב! עכשיו אתם צריכים לזכור שזה לא רק קניתם ומספיק אלא צריך גם לנקות אותו כמו שצריך שיוכל להחזיק לכם לאורך זמן והאוכל יהיה טעים

מִקרֶה
כך תפיקו את אירוע השנה!

כשמדובר בתכנון אירוע, בין אם מדובר בחתונה, כנס חברה או חגיגה מיוחדת, הציוד המתאים יכול לעשות את כל ההבדל. כדי להפיק אירוע שכולם ידברו עליו, צריך לחשוב מעבר לרגיל ולאמץ